Soudruh mi ve fabrice vykradl skříňku, odhalil Miroslav Kalousek

15.02.2016 14:24

Ministr financí Andrej Babiš je dalším z vysoce postavených politiků, kterému se někdo údajně naboural do e-mailové schránky. Případ v současnosti vyšetřuje policie, Babiš jej však stihl již okomentovat na Twitteru. A své k tomu řekl i jeho věčný rival Miroslav Kalousek. Informují Lidovky.cz

Soudruh mi ve fabrice vykradl skříňku, odhalil Miroslav Kalousek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Hostem pořadu Michaely Jílkové Máte slovo byl i ministr financí Andrej Babiš

Útvar pro odhalování organizovaného zločinu nyní prošetřuje další hackerské útoky. Po Bohuslavu Sobotkovi se jejich cílem měl stát Andrej Babiš, v současnosti se však neví, zda k tomu opravdu došlo. Kolují pouze zprávy o tom, že někdo nabízel jeho elektronickou korespondenci za úplatu médiím.

„Nějaký vtipálek nabízí Blesku moje maily za 100 000 Kč. To jsem teda myslel, že mají pro mé nepřátele větší hodnotu,“ napsal na Twitter vicepremiér.

K údajnému útoku došlo nedlouho poté, co byly na rasistickém webu White Media zveřejněny e-maily premiéra Bohuslava Sobotky, který kvůli útoku na svoji osobu „zadal okamžitý audit bezpečnostních směrnic a postupů na úřadu vlády“.

Celý text zde

K Babišově údajně uniklým e-mailům se již stihl na sociálních sítích vyjádřit předseda TOP 09 Miroslav Kalousek, který opět ukazuje prstem přímo na samotného ministra financí, a to formou krátkého příběhu.

Kalousek v příspěvku vzpomíná na svoje někdejší zaměstnání, když těsně po vyučení pracoval v továrně. „Soudruzi mě tak obdařili mnoha zajímavými zkušenostmi. Například jeden kolega nám v šatně setrvale vykrádal skříňky. Aby se nedostal do podezření, občas ‚vykradl‘ i tu svoji a naříkal nad tou ztrátou. Časy se mění, metody zůstávají...,“ napsal předseda TOP 09 k Babišově ukradeným e-mailům.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: spa

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Otče profesore Tomáši, mohl byste si nejprve opatřit fakta? Drtivá odpověď Halíkovi na jeho text o Dukovi

9:36 Otče profesore Tomáši, mohl byste si nejprve opatřit fakta? Drtivá odpověď Halíkovi na jeho text o Dukovi

V české katolické církvi to znovu pořádně jiskří. Tajemník kardinála Dominika Duky Milan Badal se to…