To byly manévry. Do Karlových Varů přijel televizní Moravec

29.08.2012 8:06 | Zprávy

REPORTÁŽ Nemilé překvapení čekalo účastníky v pořadí první předvolební debaty, kterou odstartovala Česká televize v Karlovarském kraji. Před začátkem přímého přenosu Otázek Václava Moravce se museli podřídit více než hodinovému čekání před hotelem Thermal a velmi přísné kontrole. Početná ochranka nechala stát venku nejen občany, ale také aktéry televizní debaty, lídry šesti stran.

To byly manévry. Do Karlových Varů přijel televizní Moravec
Foto: Hans Štembera
Popisek: Václav Moravec před začátkem vysílání

Jediný, kdo dovnitř pronikl bez problémů, byl generální ředitel České televize Petr Dvořák. Ten na místo činu  dorazil těsně po osmé a prošel prakticky bez povšimnutí. Když se dav konečně dostal dovnitř, následovala další nepříjemná procedura, tentokrát čekání ve frontě  na podrobnou prohlídku, jaká se provádí  na letišti. Jeden z dopálených občanů rozhořčeně opustil natáčení, když si nesměl ponechat  v kapse svůj fotoaparát. „To jsem ještě nezažil,“ řekl nám naštvaně. „Proč je tady zakázáno fotit? Ke Klausovi jsem se tady dostal bez problémů, tady vyvádí kvůli chlapům, který ani nikdo nezná.“

Pozor, návštěvní řád!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Hana Čechová

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

Rusko a pan Foldyna

Pane Foldyno, Vy jste nikdy neslyšel, jak vznikla Velká Rus, Sovětský svaz, kdo si rozdělil Evropu nejdříve s Hitlerem než SSSR Hitler podrazil? SSSR nás v roce 1968 nenapadl? Rusko si nevynucuje poslušnost sousedů vojenským napadením? Máte vůbec nějaké vzdělání? Nevypadá to tak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

VIDEO Zvěřinec a zaskočený zástupce vnitra. Petice proti Konečné a Turkovi se zvrhla

9:51 VIDEO Zvěřinec a zaskočený zástupce vnitra. Petice proti Konečné a Turkovi se zvrhla

„Za naprosto skandální považuji, že nuceně placený Český rozhlas dal bez jediného důkazu prostor kon…