Tohle fakt ne... Fialův projev spláchl Petr Holec rychle. Zděsil se

23.6.2022 7:14 dop. | Ze sítí

„Já se tomu nechci věnovat moc dlouho, protože tak nepříjemný a fraškoidní projev jsem od premiéra opravdu ještě neslyšel. ... Já to považuju za drzost od Petra Fialy, který ten projev zneužil, aby všechny socioekonomické problémy hodil na předchozí vládu Andreje Babiše (ANO).“ Komentátor Petr Holec zhodnotil projev k národu z úst Petra Fialy (ODS). Kritickými slovy nešetřil.

Tohle fakt ne... Fialův projev spláchl Petr Holec rychle. Zděsil se
Foto: Reprofoto: YouTube
Popisek: Petr Holec

Anketa

Je zákrok Fialovy vlády proti cenám energií dostatečný?

0%
98%
hlasovalo: 23693 lidí

Premiér Petr Fiala pronesl ve středu večer projev k národu. Konstatoval v něm, že jeho vláda nenechá lidi padnout. Nenechá je padnout ani v situaci vysoké inflace a drahých energií, za které dílem může ruská válka na Ukrajině a dílem bývalá vláda Andreje Babiše (ANO), která nás mimo jiné připravila o dodávky plynu z Norska. Komentátor Petr Holec si tato slova poslechl a poté Fialův projev zhodnotil.

Radši už nechci vidět žádný další projev Petra Fialy

„Já se tomu nechci věnovat moc dlouho, protože tak nepříjemný a fraškoidní projev jsem od premiéra opravdu ještě neslyšel. On to celé udělal jen jako zastírací manévr, aby odvedl pozornost od té korupční kauzy, která se týká celé vlády, protože STAN je druhou nejsilnější vládní stranou. Já to považuju za drzost od Petra Fialy, který ten projev zneužil, aby všechny socioekonomické problémy hodil na předchozí vládu Andreje Babiše (ANO). Ani tentokrát si to nedokázal odpustit. Řekněme si to, že Petr Fiala je směšný,“ konstatoval Holec s tím, že Fialova řeč těla, i jeho gesta, ale i jeho slova byla z Holcova pohledu velmi nepříjemná a jen se snažila hodit všechno na Babiše.

Holec má za to, že vláda Petra Fialy se dosud ze svých chyb nepoučila  ani se nepoučí. Fiala podle něj dokazuje, že je „arcisměšný“ a předvedl frašku, prý přímo drzou frašku a salvu signálů. Bylo to úplně k ničemu, takhle se k národu nemluví,“ konstatoval Holec s tím, že premiér a šéf ODS nedokáže pronést projev, kterým by lidi chytil za srdce. „Já už nechci žádný jeho projev ani vidět,“ zaznělo od Petra Holce.

Jenom mi v tom projevu chybělo, i že Babiš provedl vojenskou invazi na Ukrajinu

Ale jedna věc mu prý ve Fialově projevu přece jen chyběla.

„Jenom mi v tom projevu chybělo, i že Babiš provedl vojenskou invazi na Ukrajinu. To myslím, že bude možná v příštím projevu, to si myslím, že by nás nemělo minout, protože Fiala našlápl k nové rovině politických projevů.

Fiala podle něj při projevu vypadal, jako by trpěl nějakým druhem autismu. A pokud jde o zmínku, že předchozí vláda Andreje Babiše (ANO), která neobnovila český kontrakt na dodávky čtvrtiny plynu z Norska, nás dostala do ještě těžší situace, ty jsou podle Holce mimo. „Lidi kolem Petra Fialy, kteří mu píšou projevy, se skutečně museli zbláznit,“ pravil Holec.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Stručné informace týkající se tohoto konfliktu aktualizované ČTK několikrát do hodiny naleznete na této stránce. Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

válka na Ukrajině

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Stručné informace týkající se tohoto konfliktu aktualizované ČTK několikrát do hodiny naleznete na této stránce. Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: mp

Mgr. Petr Gazdík byl položen dotaz

Co jste si myslel, když jste používal šifrovaný mobil?

Já si u vás myslím, že jste se nedpouštěl žádné korupce, ale nechápu, proč jste se do toho všeho vůbec namočil? Proč jste s takovým člověkem, jako je Redl jezdil na dovolenou?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Slovenský filozof Gregor o budoucnosti: Lezeme Američanům víc do zadku než za socialismu Rusům. Úplný rozpad autority státu, totální anarchie

20:56 Slovenský filozof Gregor o budoucnosti: Lezeme Američanům víc do zadku než za socialismu Rusům. Úplný rozpad autority státu, totální anarchie

JINÝMA OČIMA U nás je to tak, že nikdy za socialismu jsme Rusům nelezli tak do zadku jako tato vláda…