Válka na Ukrajině: on-line aktuality

27.02.2022 11:39 | Zprávy
autor: čtk

Rusko zahájilo invazi na Ukrajinu ve čtvrtek 24. února 2022. Boje začaly po ranním projevu ruského prezidenta Vladimira Putina. Na tomto místě vám ve spolupráci s ČTK přinášíme aktuality týkající se této události.

Válka na Ukrajině: on-line aktuality
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ukrajinská vlajka

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

válka na Ukrajině

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Stručné informace týkající se tohoto konfliktu aktualizované ČTK několikrát do hodiny naleznete na této stránce. Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Jak dlouho hodláte řídit dvě ministerstva?

Protože jestli se nepodá kompetenční žaloba, což ani vy nechcete, což nechápu proč? jak se celý ten spor vyřeší a kdy? Na co spoléháte a čekáte? Co by mě také zajímalo je, zda berete za to, že řídíte dvě ministerstva napůl (jinak to logicky nejde), dva plné platy ministra?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nezálohované, přesto dražší. EU opět chystá zlepšovák

21:59 Nezálohované, přesto dražší. EU opět chystá zlepšovák

Vláda v tomto týdnu odmítla podpořit návrh na zálohování plastů, nejen za nápoje v plastu si možná p…