Udělaj z tebe blbce, zrůdu... Jiří Krampol o Nohavicovi, Zemanovi a majoru Zemanovi

07.11.2018 13:47

Na XTV.cz byl hostem Xavera Veselého herec a dabér Jiří Krampol. S moderátorem se věnoval jak své herecké kariéře, tak současné výši důchodů. „Tady kdybych měl bejt živej já z důchodu, tak v králičím kožichu po Heleně Růžičkový s dvouma krabicáka jsem pod Libeňským mostem,“ řekl. A okomentoval i Jarka Nohavicu a opřel se do neomarxistů.

Udělaj z tebe blbce, zrůdu... Jiří Krampol o Nohavicovi, Zemanovi a majoru Zemanovi
Foto: hns
Popisek: Jiří Krampol

Veselý herci pogratuloval k vyznamenání od prezidenta, ale jako první se pustil do jiné ceny, ceny pro Jarka Nohavicu. „Mně na tom vadí to, že si furt někdo plete... že to spojuje s politikou,“ řekl Krampol a dodal: „To je cena jako taková, já nevím, z jakého důvodu by si nevzal Puškinovu cenu.“ Pak se Veselý tématicky přesunul ke Krampolově působení v seriálu 30 případů majora Zemana a zeptal se, zda to nevnímá jako chybu. Herec odvětil, že už několikrát odpovídal, ale že si kritici představují, že tenkrát si snad role vybírali. „My jsme byli zaprvé šťastní, že vůbec něco točíme,“ řekl.

Fotogalerie: - Zemanův projev a důvěra vládě

Schůze sněmovny s projevem prezidenta Miloše Zeman...
Schůze sněmovny s projevem prezidenta Miloše Zeman...
Schůze sněmovny s projevem prezidenta Miloše Zeman...
Schůze sněmovny s projevem prezidenta Miloše Zeman...
Schůze sněmovny s projevem prezidenta Miloše Zeman...
Schůze sněmovny s projevem prezidenta Miloše Zeman...

Ze vzpomínek na dobu, kdy Krampol hrál ve filmech přešli na dnešek. „Ta doba je blbá v jedný věci. Že se všechno může a že se to zneužívá strašným způsobem. Blbý je, že si může cokoliv kdokoliv o komkoliv vymyslet, napsat a zveřejnit. A udělá z tebe, co chce, co bude chtít, jakoukoliv zrůdu,“ prohlásil Jiří Krampol o dnešku. Uznal, že některé věci jsou dnes lepší, například možnost cestovat, ale doplnil, že doba byla hrozná, ale lidé měli k sobě blíž, vzhledem k tomu, že nic neměli.

Anketa

Podporujete prezidenta USA Donalda Trumpa? (Hlasování od 7.11.2018)

80%
20%
hlasovalo: 6439 lidí

Krampol také komentoval důchody a poslanecké platy, respektive jejich zvýšení. Výše důchodů a hlavně výše činží v hlavním městě mu přijde nespravedlivá. Uvedl, že jeho známí se museli vystěhovat, protože jejich důchod na činži ani nestačil. A to přitom nebydleli v luxusních bytech. Veselý se ho pak zeptal, proč se tak často v médiích rozčílí u sociálních témat. „Protože si pamatuju, když jsem byl malej, jakej byl vztah ke starejm lidem,“ odpověděl. Uvedl příklad své známé z Emirátů, kde nejsou domovy důchodců a o staré se stará rodina. „Tady kdybych měl bejt živej já z důchodu, tak v králičím kožichu po Heleně Růžičkový s dvouma krabicáka jsem pod Libeňským mostem,“ popsal hypotetickou situaci.

Komentoval také Miloše Zemana a demokracii. Citoval básníka Hiršala, který prohlásil, že v v demokracii se naše názory rozcházejí jako přátelé. A pustil se do těch, co odsuzují lidi za to, koho volí. Připadají mu jako neomarxisti. „Ježiš, ať si dělá každej, co chce kdo chce. Co je komu do toho, koho já budu volit?“ ohradil se Krampol. O Zemanovi řekl, že společnost samozřejmě rozděluje, a že to je špatně. Veselý se také optal na Krampolův názor na Jaromíra Soukupa, moderátora a ředitele TV Barrandov. Krampol řekl, že je svým způsobem dobrý moderátor, ale že by se měly vzít nůžky a počet pořadů by to chtělo snížit. „Já mu do toho nechci kecat,“ dodal ještě na vysvětlenou.

Celá záznam pořadu ZDE:

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: kas

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Někdo zaplatil za fotografii Babiše z října 2013. A potom? Obnažené holky, šestky silikony, bradavky jak na dlani

11:35 Někdo zaplatil za fotografii Babiše z října 2013. A potom? Obnažené holky, šestky silikony, bradavky jak na dlani

Andrej Babiš je dalším významným mužem, který je obětí virtuálního útoku na sociální síti, jako se t…