Umělci dělají ze Zemana chromého pitomce. Vysílá to stanice Zdeňka Bakaly

04.11.2018 20:20

Server Aktuálně.cz, patřící do mediálního portfolia podnikatele Zdeňka Bakaly, přinesl nultý díl pořadu TOP SEKRET, jenž má přinést satirický vhled do zákulisí oslav 28. října na Pražském hradě. Legraci si dělá ze samotné hlavy státu, Miloše Zemana. V pořadu vystupuje divadlo Vosto5.

Umělci dělají ze Zemana chromého pitomce. Vysílá to stanice Zdeňka Bakaly
Foto: screen ČT
Popisek: Prezident Miloš Zeman

Celé video začíná ukázkou z pohádky Nesmrtelná teta poukazující na to, že je velkou vzácností, mají-li se lidé na dvoře královském stejně dobře jako v podhradí. Střih pohádky následoval ve chvíli, kdy se spekuluje o tom, že království opustily rozum i štěstí.

Následuje hovor mužů bavících se o tom, jak prezident Miloš Zeman zvládne urazit 47 metrů od dveří Vladislavského sálu k pultíku, kdy mimo jiné řeší, zda prezident zvládne vystoupat na vyvýšené pódium. „A co ho zapustit?“ navrhuje jeden z mužů. „No to bychom právě přišli o to pódium,“ reaguje druhý. „Schod on nedá,“ spekuluje další. Hovoří se i o dezorientaci. 

Video najdete ZDE.

„A nějaké občerstvovací zastávky po cestě? Posuvná plošina?“ mluví se i o dalších možnostech. „Jako loutka by určitě působit neměl,“ zmiňuje se dále na poradě. „Mohli bychom také využít princip optického klamu. Po té cestě od oka k mozku něco nalžeme...,“ podotýká další, že jde o kouzelnický trik. „Například by se mohl udělat výbuch na nádvoří, nebo by například stačila velká fotografie Václava Havla,“ poznamenal další k odvedení pozornosti.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

„Říká vám něco Pavel Pavel? On rozpohyboval několikatunové sochy na Velikonočním ostrově... Mohli bychom objekt rozpohybovat v předsálí a on by se dokýval až k pultíku. Museli bychom ale rozkývat Pražský hrad,“ spekulují také další. 

A závěrem se hovoří i o dvojnících, což prý selhává. „Nikdo to nechce dělat,“ informují muži. „A co hologram? Či předtočení?“ dodávají závěrem muži, kteří se těší na to, že vyrazí společně do bordelu. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Babišovi nepřátelé, nečtěte. Slavný Čech má blbé zprávy. Prý jste v háji

8:54 Babišovi nepřátelé, nečtěte. Slavný Čech má blbé zprávy. Prý jste v háji

Dnes se bude konat další z demonstrací proti Babišovi. Ovšem podle herního vývojáře Daniela Vávry to…