Zeman je opilec a Klaus je zloděj, naznačuje umělec Jan Kraus

21. 5. 2013 10:08

Bavič a televizní moderátor Jan Kraus na svém webu Krausmagazin.cz naznačuje, že poslední dva prezidenti České republiky značně snižují cenu českých nemovitostí. "Opilec a zloděj. Z hlediska hodnoty nemovitostí: katastrofa," píše doslova umělec.

Zeman je opilec a Klaus je zloděj, naznačuje umělec Jan Kraus
Foto: Nejvic.info
Popisek: Moderátor a herec Jan Kraus

Kraus se na úvod dotýká nedávného dění v Ústavu pro studium totalitních režimů (ÚSTR). Samotný ústav by mu prý mohl být jedno, kdyby se k němu nepřidal "virotik Milda se svým soudružským kádrováním pana Putny", píše umělec. "Má prostě po všech těch letech velkou porci rudého medvěda v sobě. Viz jeho zpěvy se sklenkou na ruské ambasádě. Není jediný," dodává.

"Homosexuálové, a vůbec ti, co se nechovají 'slušně', chodí do průvodů apod., prostě profesory jmenováni nebudou. Míní kymácející se hitmaker, když video s ním nad korunovačními klenoty obletělo svět," pokračuje způsobem sobě vlastním bavič. Vůbec prý ale nejde o homosexualitu, ale o pomstu za video Martina C. Putny z prezidentské kampaně.

Sekta posluhovačů

Kraus kritizuje a zesměšňuje i argumenty členů strany SPOZ, kteří se prezidenta v jeho rozhodnutí neudělit Putnovi titul profesora zastávají. Zemanovce označuje jako SOPZ - Sektu oddaných posluhovačů Zemana. "Nějaký představitel této servostrany v souvislosti s případem pana Putny klábosil v televizi, že prezident 'vypustil balónek', že prezident vlastně chce abychom se zamysleli nad udělováním profesorského titulu. 'Vypouštění balónku' je místní, roky hojně užívaná fráze, většinou když někdo z politiky dělá něco nepřístojného," píše moderátor.

Kraus si neodpustí ani šťouchanec na adresu bývalého prezidenta Václava Klause. "ExKlaus pak potvrdí, že Zeman si může dělat co chce, což byl vždy i jeho základní výklad prezidentské funkce," píše.

"Všem těm, co musí držet hubu, protože mají hypotéku - bych  jen decentně chtěl připomenout, že nejdůležitější není dluh splatit, ale kde zmíněnou nemovitost vlastní? Tři nejdůležitější věci u nemovitosti, jak se říká, jsou: Místo, místo, místo!" píše alegoricky umělec. Pokud lidé vlastní nemovitost v "táboře špíny", její cena prý bude vždy prachmizerná a po veškeré dřině nakonec prodělají.

"Pokud tedy jde o to místo, pak dva poslední prezidenti jej symbolizují nanejvýš výstižně: opilec a zloděj. Z hlediska hodnoty nemovitostí: katastrofa," uzavírá přirovnání Jan Kraus.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: adr

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zdeněk Zbořil: Já byl přímo u vzniku Občanského fóra. A viděl jsem, jaká se hraje s národem hra s Havlem v hlavní roli

9:00 Zdeněk Zbořil: Já byl přímo u vzniku Občanského fóra. A viděl jsem, jaká se hraje s národem hra s Havlem v hlavní roli

Politolog Zdeněk Zbořil vyznamenaný prezidentem Milošem Zemanem zavzpomínal na listopad 1989. Byl pr…