Jiří Baťa: Generál Pavel a jeho blá, blá, blá

11.06.2018 17:51

Pan generál Petr Pavel, předseda vojenského výboru NATO, se v krátkém videu vyjádřil k činnosti, související s Think-tankem „Evropské hodnoty“ v čele s „chlapcem pro všechno“ Jakubem Jandou, kterému se dostalo od NATO „uznání“ za „obětavou práci při odhalování ruských podvratných aktivit v Česku“.

Jiří Baťa: Generál Pavel a jeho blá, blá, blá
Foto: archiv Jiřího Bati
Popisek: Jiří Baťa

Jak se vyjádřil nejmenovaný zástupce Evropských hodnot „s programem Kremlin Watch jsme jediným nevládním centrem v Česku, které systematicky odhaluje ruské vlivové a dezinformační kampaně. Této pocty od silné spojenecké instituce (NATO) si velice vážíme. Nebudu daleko od pravdy když zmíním, že tuto hrdou myšlenku pronesl sám jmenovaný J. Janda.

Ovšem daleko zajímavější je video-odpověď pana generála Pavla, ve které „brilantně“ odpověděl na otázku „Co Vám z toho, co si od nás přečtete, dává smysl“? (K vidění: ZDE) to je řeč, sorry, jako když sere a maluje. V odpovědi pan generál není schopen kloudně a plynule vyslovit jedinou větu, aniž by se neopakoval, nekoktal, nemluvě o tom, že hodnota jeho odpovědi se rovná zrcádku, přejetého parním válcem. Jestli takovými projevy pan generál disponuje i na zasedání vojenského výboru NATO, reputace ČR musí dostat pořádně „na frak“!

Velmi pozoruhodná je také „skupinové foto“, ve kterém je pan generál jako „nahý v trní“. Zvláště imponující je hrdý a sebevědomý postoj samotného guru Evropských hodnot Jakuba Jandy po levici pana generála. Usmívající se skupina (nepochybně ideologicky protirusky „uvědomělých“) mladých lidí v pozadí, tipuji ve stáří do 25 let, pokud patří k personálu think-tanku nasvědčuje, že Evropské hodnoty mají velmi kvalitní základnu pro svou činnost, kterou vykazují pro západní svět včetně NATO „vysoce záslužnou činnost“, po zásluze oceněna silnou Jandovou erekcí, pardon, spojeneckou institucí! Navzdory těmto oceněným úspěchům přesto my občané doporučujeme vřele, jděte se svými „Evropskými hodnotami“ do zádele!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

14:55 Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

Když Zdeněk Mahler v roce 2011 přebíral Cenu Unie českých spisovatelů za celoživotní dílo, nebylo je…