Jiří Baťa: Velmi příznivá a pravdivá odezva

27.09.2019 9:55

Omlouvám se tímto neznámému autorovi, který se pod níže uvedený, velmi výstižný příspěvek podepsal jako „autor holešovské výzvy“ a který se jistě nebude zlobit, že jsem jeho příspěvek v diskuzi na můj článek (https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Jiri-Bata-Greta-a-jeji-klimaticke-SOS-Ale-co-dal-597378) touto cestou zveřejnil. Dělám to proto, že jeho obsah považuji za natolik pravdivý, výstižný, aktuální a alarmující, že jsem neodolal a dovolil si jej nechat touto cestou zveřejnit. Zde je příspěvek k mému článku:

Jiří Baťa: Velmi příznivá a pravdivá odezva
Foto: archiv Jiřího Bati
Popisek: Jiří Baťa
reklama

Souhlasím s názorem v článku a dodávám k tomu. Patnáctiletá, nedospělá školačka to nemá zcela jistě z vlastní hlavy. Spíše je nástrojem někoho, kdo sleduje své osobní, nicméně pochybné cíle. Kdyby chtěla patnáctiletá školačka řešit ukradené dětství skutečně, tak by nebyla tak sobecká a neřešila by jen své dětství. Co mají říkat děti z Koreje, z Vietnamu, kde vedly USA kruté války a pozabíjely miliony nevinných lidí, civilistů a dětí. Jak jsou na tom děti v Afghánistánu, Sýrii, Iránu, Iráku, na Ukrajině, kde se vedou války, ničí se bombami a letadly životní prostředí a za neskutečně těžkých podmínek migrující do Evropy? V těchto zemích bombami zničili domovy mnoha dětí, které proto nemohou chodit do školy, navíc, jejich rodiče byly zavražděni. Těm nezničil svět dětství? Těm snad nebylo znemožněno chodit do školy? Nevím, proč se lidé a děti neobrací na OSN, aby členové OSN ukončili válečné stavy po celém světě a to už hlavně s ohledem na nelidskost válečných zločinů, které děti těchto zemí skutečně připravují o dětství, školu,lepší života a nás všechny mj. i o zdravé klima.

Pozn. Dovolil jsem si přidat několik slov a upravit několik výrazů. Škoda jen, že se autor vydává za inkognito autora holešovské výzvy, které jsme ve skutečnosti já a jistý pan V. P. autentičtí autoři.

(můj článek najdete ZDE)

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jan Urbach: Nekalé praktiky Kauflandu

18:08 Jan Urbach: Nekalé praktiky Kauflandu

Postupování proti firmě Kaufland Polska Markety oznámil včera polský Úřad na ochranu konkurence a s…