Růžena Chrasteková: Schwarzenberg se bojí o osud prolhané ČT ve službách TOP 09

19.09.2019 21:43 | Zprávy
autor: PV

O té už jenom jejich České televizi, všemi občany ale placené, se již vskutku nedá říct, že je veřejnoprávní, protože je to opravdu kanál, plný lží a dezinformací, dokonce šířící poplašné zprávy.

Růžena Chrasteková: Schwarzenberg se bojí o osud prolhané ČT ve službách TOP 09
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vůz České televize

A obě Rady, Rada České televize i Rada pro rozhlasové a televizní vysílání, cudně společně mlčí, nezajímá se, její členové jsou hluší a slepí snad, no, hlavně že jim pravidelně přitékají odměny za to radování.

Rada České televize ve stávajícím složení je naprosto zbytečný a navíc arogantní orgán, který se ani nenamáhá reagovat na kritiku veřejnosti. S klidem a ochotně schválí zase, opět, několika milionovou odměnu řediteli ČT, vždyť jsou to dobří kámoši, těch patnáct radních, že jo, tak co jako ... A nějaké uplatňování práva veřejnosti na kontrolu činnosti ČT, které ma zajišťovat a je posláním té rady, prosim vás ...

Ješte tady máme RRTV, Radu pro rozhlasové a televizní vysílání, bratru ve složení třinácti radních, kteří mají rovněž roli dohližitelů nad zachováním plurality, obsahové nezávislosti, dodržením právních předpisů, etc. Ani ty nezajímá, že ČT lže, dezinformuje a dokonce vysílá poplašné zprávy.

Protože co jiného, než poplašná zpráva je, když se odvysílá předtočená reportáž (ZDE), kde reportér (prý živě, zase lež) třikrát lživě, nepravdivě mluví o premiérovi Babišovi jako o "BÝVALÉM premiérovi" a aktivistická moderátorka ve studiu neskrývá svůj nadšený, přímo svátečný pocit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Co uděláte z Prokopem?

To, že nepřiznal hned 3 byty přeci nemůže být náhoda, a jestli zapomněl, jak tvrdí, tak to je podle mě výmluva dítěte, která z něj ale rozhodně nedělá dobrého politika. Co mi přijde také dost divné, že si prý na byt bral hypotéku, ale ANO daroval milion. Dají se v ANO koupit funkce a místa na kandid...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Co na to pan prezident

15:15 Zdeněk Jemelík: Co na to pan prezident

V přátelském prostředí oslavy 85. narozenin pana bývalého prezidenta Václava Klause jsem přemýšlel o…