Vladimír Pelc: Personifikovaná arogance politické kontrakultury

25.09.2019 14:32 | Zprávy
autor: PV

Jedu autem, točím volantem, poslouchám rádio. Na stanici R-Plus dávají rozhovor s pražským primátorem Zdeňkem Hřibem. Je to snůška arogance, nadřazenosti, drzosti.

Vladimír Pelc: Personifikovaná arogance politické kontrakultury
Foto: narsoc.cz
Popisek: Vladimír Pelc

Otázky redaktora se týkaly aktuálních (nejen) pražských problémů: Dostavění vnitřního a vnějšího dopravního okruhu, toho, zda bude tzv. vládní úřednická čtvrť, nemocnice… a sporů Hřiba s premiérem Andrejem Babišem o těchto tématech. To podstatné a jediné, co ze slov Z. Hřiba za dvacet minut rozhovoru plynulo, bylo my máme tyto podmínky, které musejí všichni, a hlavně Babiš, přijmout, nic jiného možné není.

Politika podle Z. Hřiba znamená diktát. Jeho diktát. Nikoli diskuzi o problémech a jejich optimálních řešeních. O jeho názorech a tvrzeních diskutovat nelze. Je geniální, jeho spolustraníci jsou geniální. Proto jeho a jejich názory jsou jedině možné. Z tohoto hlediska jde o politickou kontrakulturu.

Kladu si otázku proč politickou stranu Piráti občané volili, a proč jejich preference, i přes evidentní rozsáhlou odbornou a politickou nekvalifikovanost reprezentantů této strany, stoupají?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Co uděláte z Prokopem?

To, že nepřiznal hned 3 byty přeci nemůže být náhoda, a jestli zapomněl, jak tvrdí, tak to je podle mě výmluva dítěte, která z něj ale rozhodně nedělá dobrého politika. Co mi přijde také dost divné, že si prý na byt bral hypotéku, ale ANO daroval milion. Dají se v ANO koupit funkce a místa na kandid...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Co na to pan prezident

15:15 Zdeněk Jemelík: Co na to pan prezident

V přátelském prostředí oslavy 85. narozenin pana bývalého prezidenta Václava Klause jsem přemýšlel o…