Holky, tady si neza*ukáme... Ivan Vyskočil vypráví své neskutečné zážitky s lidmi, co chodí na Prague Pride

11.08.2019 8:57 | Zprávy
autor: David Hora

NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM Průvod Prague Pride Parade, který se konal tuto sobotu, se rozhodl v dnešním Nedělním ránu okomentovat oblíbený herec Ivan Vyskočil. Mluví o tom, že podle něj je česká společnost, co se týká sexu, velmi tolerantní a vysvětluje, že tedy nechápe, proč se taková akce vlastně vůbec koná. S humorem sobě vlastním se ptá. „Neměl by se také uspořádat pochod třeba s názvem Fandové dámského přirození?“ Nevynechal ani sluníčkáře a vysvětlil, jak to vidí s podporou neziskovek. Krátce odbočil i k návrhu Martina Bursíka ohledně aut v Praze a poslal mu rázný vzkaz.

Holky, tady si neza*ukáme... Ivan Vyskočil vypráví své neskutečné zážitky s lidmi, co chodí na Prague Pride
Foto: Repro Youtube
Popisek: Herec Ivan Vyskočil

„Je léto a s ním i takzvaná okurková sezona. Já už minule slíbil, že v těchto časech budu stručný a pokud možno nebudu čtenáře unavovat nějakými „jobovkami“, kterých je, bohužel, kolem nás i ve světě stále dost,“ říká na úvod dnešního Nedělního rána Ivan Vyskočil a hned načíná téma, ke kterému se rozhodl tentokrát vyjádřit.

„Zastavím u jednoho jevu, který se v Praze opakuje každé léto. Je to akce Pride Parade s pochodem Prahou. Já vůbec nechápu, proč takovou akci dělají?“ ptá se Ivan Vyskočil a pokračuje. „Prý pochod za práva homosexuálů a přidružených jevů. Česká společnost je snad vůbec nejtolerantnější, co se týká sexu. Vůbec nevidím, že by tady homomenšina (nebo už většina?) byla nějak utlačovaná. Spíše si myslím, že takovéto akce slouží více k tomu, aby se někteří členové LGBT obce předvedli a exhibovali v často dosti nechutných modelech,“ prozrazuje svůj pohled na věc a vysvětluje. „Mám několik bezva kamarádů, kteří také stojí, jak říkám, na druhé straně barikády, ale ti na takové průvody nechodí. Sdílejí se mnou ten názor, že takové akce vzbuzují spíše nechuť a odpor i u té části společnosti, která byla dosud až nebývale tolerantní.“

Fandové dámského přirození

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Ústavní puč

Co tím přesně myslíte? Jak podle vás prezident násilně mění ústavní pořádky? Prezident přeci využil svého práva se obrátit na soud a ten nějak rozhodl, on přeci žádnou ústavu nemění, jen vlastně požádal o upřesnění, jak je myšlena, což je podle mě i dobře a snad pro příště budete jako politici věnov...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Jinak bych nic neposílal.“ Jak to bylo s dopisem pro ÚS

12:59 „Jinak bych nic neposílal.“ Jak to bylo s dopisem pro ÚS

Potřebuje ÚS k řešení žaloby prezidenta spoustu času? Na tuto otázku pro ParlamentníListy.cz odpovíd…