Bárta: O prvním místopředsedovi VV mám jasno
Radek John před časem oznámil, že nehodlá opětovně kandidovat na předsedu Věcí veřejných, neboť se chce plně věnovat boji proti korupci prostřednictvím svého televizního pořadu na TV Barrandov.
21
Radek John před časem oznámil, že nehodlá opětovně kandidovat na předsedu Věcí veřejných, neboť se chce plně věnovat boji proti korupci prostřednictvím svého televizního pořadu na TV Barrandov.
Ministerstvo spravedlnosti se pokusí zabránit návratu soudce Berky do funkce
Vyjádření k výsledku 1. kola prezidentské volby.
Premiér Nečas hájí svůj podpis pod amnestií prezidenta Klause jako ústavní zvyklost.
Konference „Češi a Slováci – 20 let spolupráce samostatných států a jejich působení v EU a NATO“ se konala dnes v sídle Senátu Parlamentu ČR.
Pavel Blažek nepovažuje v souladu s politickou kulturou za vhodné vést spory mezi předsedou Ústavního soudu a ministrem spravedlnosti prostřednictvím médií.
Už jsem si říkala, že poslední dny v roce přejdou naším politickým klimatem jaksi v poklidu. Leč nestalo se.
Rozhodně neusiluji o opětovné získání pozice předsedkyně Legislativní rady vlády.
„Nádobí jsem uklidil a odpadky zlikvidoval. Je to pro tuto chvíli vše nebo potřebujete ještě něco, paní Králová?“ Stará paní nepatrně pokývla hlavou na znamení souhlasu.
Vyjádření poslankyně a stínové ministryně KSČM pro resort životního prostředí Kateřiny Konečné ke Státní politice životního prostředí
Vláda by mohla odškodnit lidi poškozené amnestií – to navrhuje předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg. Stát by tak měl ze státní kasy poskytnout kompenzace poškozeným.
Včera jsme se dozvěděli neradostnou zprávu o tom, že míra nezaměstnanosti v EU je nejvyšší za posledních 20 let.
Prohlášení Miloše Zemana, kandidáta na prezidenta, k výsledkům voleb
Rád bych poděkoval svým voličům, netušil jsem, že přijdou v takovém hojném počtu.
Nechci se vést na vlně nespokojenosti s amnestií hlavy státu, byť s jejím rozsahem bytostně nesouhlasím. Musím však reagovat na poslední článek Františka Matějky, který zveřejnil jedno z rozhodnutí soudu ve Štrasburku.
Nezaměstnanost se celostátně blíží hodnotě 10 % (evidenčně 9,4 % nezaměstnaných). Již dnes můžeme říci, že tyto cifry charakterizující nezaměstnanost jsou již dávno překonány, neboť další přibližně 4 % nezaměstnaných jsou mi...
Suverenita děkuje více než 123 tisícům občanů České republiky, kteří podpořili Janu Bobošíkovou v prvním kole prezidentských voleb.
Tisková zpráva předsedy jihomoravské ODS Jiřího Kadrnky k prezidentským volbám a vyjádření podpory Karlu Schwarzenbergovi
Úspěch přímé volby ukazuje na to, že dalším logickým krokem vývoje České republiky musí být prezidentský systém.
Výsledek voleb je pro nás samozřejmě zklamáním.