Adamec (ODS): Blíží se oprava komunikace v ul. Nad Jezem

13.04.2020 10:23

Město Trutnov pokračuje v opravách ulic v Horním Starém Městě.

Adamec (ODS): Blíží se oprava komunikace v ul. Nad Jezem
Foto: archiv starosty
Popisek: Starosta Trutnova a poslanec za ODS Ivan Adamec

V předchozích letech se opravila ulice Za Komínem a Hornoměstská, teď je připravena kompletní oprava části ulice Nad Jezem. Hotovo by mělo být do poloviny prosince. Město na ni vyčlenilo téměř 17 milionů korun.

Město Trutnov naplánovalo na letošní rok další významnou rekonstrukci. Jde o kompletní opravu komunikace v ulici Nad Jezem v Horním Starém Městě, a to v úseku od mostu přes řeku Úpu po křižovatku s ulicí K Pěti bukům. „Chystáme se opravit povrch vozovky, přeložky sítí, dále opravíme dešťovou kanalizaci, doplníme veřejné osvětlení a podél jedné strany vybudujeme chodník pro pěší,“ vysvětluje Ivan Adamec, starosta města Trutnova.

Soutěž na veřejnou zakázku vyhrála společnost Repare Trutnov, s. r. o., které bude stavba předána tento týden. Nejprve zahájí přípravné práce a až zhruba od poloviny dubna dojde k úplnému uzavření komunikace v daném úseku. Objízdná trasa pro vozidla povede ulicemi Tovární a Za Komínem. Oprava komunikace by měla být hotová do 10. prosince 2020. Město na rekonstrukci vyčlenilo téměř 17 milionů korun.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Berdychová: V objektech sociálních služeb se zvýší handicapovaným při pohybu komfort

22:21 Berdychová: V objektech sociálních služeb se zvýší handicapovaným při pohybu komfort

Osm investičních projektů zajistí bezbariérový pohyb v budovách tří příspěvkových organizací poskytu…