Bartoš (Piráti): Politika je prostředkem změny, nikoliv cílem

08.01.2022 16:21 | Ze sítí

Poděkování na facebookovém profilu za znovuzvolení předsedou strany

Bartoš (Piráti): Politika je prostředkem změny, nikoliv cílem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ivan Bartoš, místopředseda vlády pro digitalizaci a ministr pro místní rozvoj

Chtěl bych s velkou pokorou poděkovat všem Pirátkám a Pirátům, kteří se ve volbě nového vedení naší strany rozhodli podpořit mou kandidaturu a zvolit mě znovu pro nadcházející dva roky svým předsedou. Tohoto rozhodnutí si velice vážím a udělám maximum pro to, abych ve mě vloženou důvěru nezklamal. Děkuji také všem svým volebním „soupeřům“ a v neposlední řadě členkám a členům, kteří volili některého z mých protikandidátů za to, že se do hlasování zapojili a projevili svůj názor.

Máme za sebou velice náročný rok, ale především velké množství těžké práce před sebou. Čeká nás spousta vnitrostranických úkolů, ale hlavně práce pro 10 milionů občanů této země a zejména 830 000 našich voličů, kteří nám v posledních volbách vyjádřili svou důvěru. Těmto lidem jsme slíbili prosazování našeho koaličního programu a díky vládní účasti máme šanci svým slibům dostát.

Schytali jsme za poslední měsíce řadu šrámů a některé se budou ještě chvíli hojit. Já přesto věřím, že i když je aktuální situace těžká, vzejdeme z ní zkušenější, poučení z vlastních chyb a nakonec jako strana silnější.

Silnější především pro to, abychom mohli i v budoucnu bránit svobodu lidí, podporovat soudržnost společnosti a klást důraz na vzdělávání. Abychom ukázali, že jsme silnou a úspěšnou liberální a středovou stranou, která vznikla díky nasazení obyčejných lidí, která není nikomu zavázána a která je tu především pro obyčejné lidi. Z pozice předsedy strany a člena vlády pro to, s podporou dalších Pirátek a Pirátů, udělám maximum.

Politika je totiž prostředkem změny, nikoliv cílem.
Ještě jednou všem velice děkuji.

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D.

  • Piráti
  • Místopředseda vlády pro digitalizaci
  • místopředseda vlády

reklama

autor: PV

MUDr. Kamal Farhan byl položen dotaz

Co vyřeší zákaz THC?

Podle mě nic. Buď se přesune látka na nelegální trh nebo vznikne nová. Navíc není to tak, že trh s legálními látkami lze aspoň regulovat, což se o těch nelegálních říci nedá? A v čem je třeba THC horší než alkohol? A proč je na tabák zakázána reklama a na alkohol ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Peksa (Piráti): Odblokovali jsme sdílení energie

4:31 Peksa (Piráti): Odblokovali jsme sdílení energie

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k energetice.