Černoch (Úsvit): Tomio je politik, jaký tu dlouho nebyl

18.10.2013 18:54 | Zprávy

Předvolební kampaň je v plném proudu a snad už se dá trochu hodnotit, jak se nám daří oslovit voliče.

Černoch (Úsvit): Tomio je politik, jaký tu dlouho nebyl
Foto: red
Popisek: Ředitel privátní letecké společnosti a kandidát za Úsvit přímé demokracie Marek Černoch

Po týdnech cestování po Středočeském kraji musím říct, že reakce lidí, se kterými mluvíme, jsou většinou kladné. Lidé se o hnutí Úsvit a jeho program zajímají a hodnotí jej pozitivně.

V době, kdy předvolební kampaň vrcholí, jsou lidé samozřejmě atakováni ze všech stran a zažil jsem také situace, kdy na jednom náměstí probíhaly současně čtyři předvolební mítinky. O to cennější je, že naše hnutí dokáže vzbudit zájem a zaujmout lidi i v přímé konfrontaci s konkurencí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Úsvit přímé demokracie

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Vláda

Proč za každou cenu chcete být ve vládě? Proč první nezískat nějaké zkušenosti z politikou, což většina vašich poslanců nemá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Turek (Motoristé): Jen blázen by mě mohl označit za nacistu

15:14 Turek (Motoristé): Jen blázen by mě mohl označit za nacistu

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k dehonestační kampani Deníku N