Majerová Zahradníková (Trikolora): Děkujeme, pokračujeme

14.10.2021 20:23 | Komentář

Komentář k výsledkům voleb do Poslanecké sněmovny

Majerová Zahradníková (Trikolora): Děkujeme, pokračujeme
Foto: Archiv Zuzana Majerová Zahradníková
Popisek: Předsedkyně hnutí Trikolóra Zuzana Majerová Zahradníková

Vážení a milí členové a podporovatelé Trikolory!

Je dobojováno, je sečteno. Sláva vítězům, čest poraženým!

Naše volební formace pro tentokrát patří do toho druhého tábora. Vítězným bruselským stranám přejeme, aby při správě naší země byly úspěšnější než strany končící vládní koalice.

Pro nás nic nekončí, neboť politika je běh na dlouhou trať, a poptávka po poctivé, skutečně pravicové politice bude v nadcházejících měsících a letech nepochybně narůstat.

Ráda bych touto cestou poděkovala Vám všem, kteří jste přiložili ruku k dílu, Vám všem, kteří jste nás podpořili ať už jakoukoli částkou, a na prvním místě samozřejmě všem, kteří jste veřejnosti nabídli své tváře coby kandidáti a volební kampani jste věnovali spoustu času, energie i peněz.

V nejbližší době nás čeká vyhodnocení voleb, co jsme udělali dobře, co špatně, v čem se musíme zlepšit. To můžete ve všech krajích udělat, jak sami uznáte za vhodné a na sněmech zároveň zvolit nové vedení našich krajských organizací. Následně svoláme republikový sněm, kde bude další příležitost ke zhodnocení naší volební účasti a také k debatě o stanovách, o našem názvu i spoustě dalších věcí a v neposlední řadě také prostor k personálním změnám, neboť to bude sněm volební.

V úctě

Zuzana Majerová Zahradníková,
předsedkyně TSS

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Berdychová: V objektech sociálních služeb se zvýší handicapovaným při pohybu komfort

22:21 Berdychová: V objektech sociálních služeb se zvýší handicapovaným při pohybu komfort

Osm investičních projektů zajistí bezbariérový pohyb v budovách tří příspěvkových organizací poskytu…