Mračková Vildumetzová (ANO): Všimli jste si?

25.06.2023 22:01 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k útokům hnutí STAN

Mračková Vildumetzová (ANO): Všimli jste si?
Foto: archiv hejtmanky
Popisek: Jana Vildumetzová (ANO)

Vít Rakušan a celá ta jeho parta ze STAN se do mě tento týden zase opřeli. Někdo na Twitter vytáhl bez kontextu kus naší tiskové konference, kde mě na chvíli zmátl jeden dost krkolomně položený dotaz redaktora. Ta jejich dětská radost, že na mě najednou něco měli. Ta snaha celé té Rakušanovy letky mě zastavit, zostudit, znemožnit a zastrašit. Neuvěřitelné.

Anketa

Je třeba, aby si bezpečnostní složky dávaly pozor na Rusy, kteří u nás žijí?

14%
86%
hlasovalo: 21930 lidí

A víte, proč to všechno? To je přeci jasné jako facka. Protože dost hlasitě a při každé příležitosti upozorňuju na to, jak to ministr vnitra v Lucemburku totálně zvoral. Jak ohrozil naši suverenitu a bezpečnost.

To, že naši zemi svým neumětelstvím vlastně zradil, když odmával kvóty pro příchod ekonomických migrantů z afrických zemí, ale žádnými osobními útoky nezakryje. Přidal se k těm, kteří chtějí migraci otevřít dveře do Evropy, a to je pro mě absolutně nepřijatelné. Hnutí ANO před šesti lety kvóty jasně odmítlo a na tom by se nemělo nic měnit.

Pane ministře, budu nadále upozorňovat na kroky, které děláte proti našim občanům a naší suverenitě. A neodradí mě ani ta vaše smečka věrných. Každý stát má právo si rozhodnout, kdo bude v jejich zemi žít, a Česká republika, kterou jste se rozhodl zastupovat jen vy sám, bez mandátu vlády, v tom není výjimkou.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

RNDr. Alexandr Vondra byl položen dotaz

kampaň

Kde máte důkaz, že jsou všichni mimo vás ,,Putinovi užiteční idioti“? Nešíříte náhodu dezinformace, proti kterým paradoxně tak bojujete? A myslíte, že touto negativní kampaní docílíte něčeho pozitivního, třeba zklidnění politické situace v zemi? To je takový problém vést kampaň tak, že budete prezen...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Vláda na plnění svých politických cílů jmenovala vojáka

12:28 Vích (SPD): Vláda na plnění svých politických cílů jmenovala vojáka

Česká republika má mít nově vládního koordinátora strategické komunikace (STRATCOM). Na pozici vláda…