Okamura: Opět se ukazuje, že je Evropská unie nepoučitelná a nereformovatelná

20.01.2019 6:31 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k dalšímu nástroji, jak trestat neposlušné státy za to, že nebudou po vůli Bruselu

Okamura: Opět se ukazuje, že je Evropská unie nepoučitelná a nereformovatelná
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Evropský parlament přichází s dalším nástrojem, kterým bude trestat "neposlušné" členské státy. Pokud nebudou plnit příkazy z Bruselu, přijdou o peníze. Tímto vyděračským krokem hrozil Brusel v souvislosti s odmítáním uprchlických kvót mnohokrát. Diktátorské metody v Evropské unii se opět projevují. Za obzvlášť nebezpečnou považuji vágní formulaci, za jakých podmínek státy přijdou o peníze. Hovoří se o "nerespektování zásad právního státu". Pod tento termín ale dokáže Brusel skrýt cokoli. Případ Polska a Maďarska, proti kterým byly právě z tohoto důvodu zahájeno disciplinární řízení, je toho pádným důkazem.

Vznikl tak další nástroj, jak trestat neposlušné státy za to, že nebudou po vůli Bruselu. A víme, jak neomarxisté z Bruselu interpretují „lidská práva“. Podle nich mají práva v prvé řadě imigranti a feťáci, zatímco slušní občané národních států evropského původu jsou v jejich představě jenom užitečnou pracovní silou, poslušnými loutkami a nástrojem na ždímání peněz do evropského rozpočtu.

Opět se ukazuje, že je Evropská unie nepoučitelná a nereformovatelná. Současná EU musí skončit. Bohužel lze očekávat, že tento nástroj, který může být klackem Bruselu i na Českou republiku a spojenecké státy Visegrádu, podpoří jako obvykle i premiér Babiš a ministr zahraničí za ČSSD Petříček…

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Rozhodnutí soudů

Když se vám rozhodnutí soudů nelíbí, tak je znevažujete a vlastně tím podrýváte důvěru v soudy. Nestačí, že je mizivá důvěra v politiky? Proč ještě rozvracet důvěru v soudy? Dokážete uznat, že soudy rozhodly správně, i když se vám to nelíbí? Co je teda pro mě zarážející je ne rozsudek, ale to, že by...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala (ODS): O svobodu Motoristům nikdy nešlo

13:12 Fiala (ODS): O svobodu Motoristům nikdy nešlo

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k návštěvě dvou ministrů ze strany Motoristů na folkl…