Ondráček (KSČM): Demokraté verzus demokracie

04.01.2018 4:33 | Zprávy
autor: PV

V naši zemi je mnoho lidí, kteří používají pojem demokracie téměř v každé větě. S demokracií se probouzí i usínají, ale její obsah je pro ně prázdným pojmem a kdykoli mohou tak to dají jasně najevo.

Ondráček (KSČM): Demokraté verzus demokracie
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Poslanec KSČM Zdeněk Ondráček

Mnoho z nás politiků, kteří nemáme tu možnost svobodně se vyjadřovat ve veřejnoprávních médiích, a pokud je o nás zmínka tak vždy jen negativně, pomlouvačně a lživě, musíme využívat sociální sítě. Své by o tom mohl vyprávět i pan prezident Miloš Zeman, ale i mnoho dalších. Oblíbenou sítí je tak Facebbok nebo Twitter. Jenže sdělovat svoje názory, které nejsou v souladu s tzv. demokratickými prozápadními hodnotami je stále složitější. Ti co si říkají demokraté dělají vše proto, aby názor protistrany nezazněl. Sami o své vůli se stali cenzory a bedlivě sledují příspěvky každého "oponenta". Nutno dodat, že jsou za to i dobře placení, neboť se schovali do několika neziskovek, které se pevně přisály na státní rozpočet z sají z něho milióny korun ročně.

Aby si každý mohl udělat vlastní názor, sdílím informaci ze sociální sítě Facebook, která mi vystavila blokaci na 30 dní za tento text: Přátelé, jsem zvědav, jak dlouho budou švédští otcové trpět toto multikulturní obohacování jejich dcer :( s odkazem na článek, který byl publikován na Parlamentních listech 27.12. 2017 - ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cenzura

Fakt chcete zavádět cenzuru médií a kontrolovat jejich obsah, jak uvedl váš poslanec Nerušil, který tvrdí, že se chcete zaměřit na kontrolu obsahu veřejnoprávních médií? To už tu bylo. Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vysílají, ale to podle mě ještě vám politikům nedává právo do ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prokšanová (KSČM): Díky všem statečným sovětským lidem. Nezapomeneme!

22:33 Prokšanová (KSČM): Díky všem statečným sovětským lidem. Nezapomeneme!

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k výročí otevření východní fronty za druhé světové vá…