Schillerová (ANO): Peníze pro sebe a svoje kamarády už má ministr Stanjura připraveny

12.10.2024 8:05 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k zvyšování platů politiků

Schillerová (ANO): Peníze pro sebe a svoje kamarády už má ministr Stanjura připraveny
Foto: XTV
Popisek: Předsedkyně poslaneckého klubu hnutí ANO Alena Schillerová

Vážení přátelé, trápí vás vysoké ceny? Nevycházíte s penězi, jak byste chtěli? Tak na to je snadné řešení. Zvyšte si plat! Tedy samozřejmě pokud patříte mezi poslance koalice Parlamentu České republiky. Těm stačí zvednout ruku. Vy ostatní z 10 999 355 obyvatel této země, kteří nemáte „zákonodárné“ schopnosti, si mávejte rukou, jak chcete. Dostanete za to maximálně práci navíc.

Upřímně, zastavuje se mi mozek pokaždé, když slyším tuto větu: „Politici koalice si chtějí zvednout platy o 14 procent.“ Jde k tomu vůbec něco říct? Může člověk udělat něco jiného, než vytřeštit oči, mávnout rukou, ironicky se zasmát? Ti stejní politici, kteří způsobili největší propad životní úrovně ze všech národů na světě? Ti politici, kteří znehodnotili mzdy v České republice o 25 procent? Za tohle chtějí poslanci koalice zvednout mzdu o 14 tisíc měsíčně a pan Fiala o 37 tisíc měsíčně?

Už teď je Fialova vláda nejméně oblíbená v dějinách České republiky. Volby jsou za rohem a oni takhle plivnou do tváře všem. Co to má za logiku? Neptám se z morálního hlediska, to ani nejde. Ptám se ryze prakticky, proč se takhle odkopali. Dosud jsme věděli, že jsou to asociálové, teď už víme najisto, že jsou to papaláši. Rozhodli se vyměnit poslední zbytky cti za pár tisíc měsíčně. Proč?

Mám asi odpověď. A ta odpověď je smutná. Myslím, že si vládní poslanci balí kufry na odchod do opozice a snaží se narychlo přibalit i něco, co jim nepatří.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Josef Nerušil byl položen dotaz

Nespletl jste si dobu?

Kontrola médií a tvrdá cenzura tu už byla. Fakt ji chcete zavést znovu? Obávám se, že jste jen jediný, co nahlas řekl, co za tím zrušením poplatků opravdu je, že chcete kontrolovat a ovlivňovat obsah veřejnoprávních médií, a že z nich tak opravdu chcete udělat státní propagandu. Já chápu, že se vám ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Niedermayer (TOP 09): Motorista Macinka situaci vyhrotil

13:02 Niedermayer (TOP 09): Motorista Macinka situaci vyhrotil

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke sporu Hradu se Strakovkou.