Ústecký kraj: Dopravce roku 2013 jde do finále

15.11.2013 10:35 | Zprávy

Do konce hlasování ankety Dopravce roku Ústeckého kraje zbývá už jen 14 dní!

Ústecký kraj: Dopravce roku 2013 jde do finále
Foto: Redakce
Popisek: hejtman Bubeníček (KSČM)

Hlasování veřejnosti v anketě Dopravce roku 2013, kterou vyhlásil Ústecký kraj, bude ukončeno 30. listopadu 2013. Cestujícím zbývají už jen 2 týdny na to, aby vyjádřili svůj názor na veřejnou dopravu zajišťovanou krajem a ohodnotili kvalitu přepravy jednotlivých dopravců. Elektronicky zatím hlasovalo 821 cestujících. Vyhlášení výsledků ankety Dopravce roku Ústeckého kraje proběhne 10. prosince 2013.

Cestující mohou hlasovat prostřednictvím elektronického hlasování na internetu (www.dopravceroku.cz ) nebo zasláním anketního lístku poštou na adresu: Krajský úřad Ústecký kraj, Velká Hradební 3118/48, 40002 Ústí nad Labem. Obálka musí být viditelně označena „DOPRAVCE ROKU 2012“. Anketní lístky je možné získat na webových stránkách Ústeckého kraje, rovněž budou otištěny v krajských novinách Ústeckého kraje a magazínu Metropol.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Kr-ustecky.cz

Kde na to vše chcete vzít?

A k čemu někomu platit za to, že se vezme? Co z toho bude mít společnost jako celek, zejména, když se dnes čím dál víc lidí rozvádí? Protože to, že někomu dáte příspěvek, jde z našich peněz!

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nerudová (STAN): Stát chce po Agrofertu vrátit 7 miliard. Bude je chtít i s Babišem premiérem? Ne

18:02 Nerudová (STAN): Stát chce po Agrofertu vrátit 7 miliard. Bude je chtít i s Babišem premiérem? Ne

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k dotacím pro Agrofert.