Volfová (ČS): Gazdíku, bez obžalovaného Půty bys nebyl poslancem

31.07.2018 18:51

Česká Suverenita je znechucena trapnými výroky některých politiků v souvislosti s oznámenou kandidaturou Davida Ratha do Senátu Parlamentu ČR v nadcházejících podzimních volbách.

Volfová (ČS): Gazdíku, bez obžalovaného Půty bys nebyl poslancem
Foto: red
Popisek: Mgr. Jana Volfová, Česká suverenita
reklama

Za naprostou nestydatost pak považujeme výrok předsedy STAN pana Gazdíka, že „… věří v rozum voličů, protože jinak jsme prý zemí bez studu …“. Dovolujeme si připomenout, že STAN i osobně pan Gazdík se stal poslancem jen díky hlasům tři roky trestně stíhaného a v současnosti obžalovaného hejtmana Libereckého kraje Martina Půty, který kandidoval v parlamentních volbách na kandidátce STAN a v Libereckém kraji zajistil trojnásobný počet hlasů pro Gazdíkovu partičku, která jinak v 8 ze 14 krajů ani nedosáhla na potřebných 5% hlasů. Podpora voličů obviněnému Martinu Půtovi zajistila STAN Libereckém kraji skoro 13% hlasů a samotný Půta získal 4500 preferenčních hlasů a byl zvolen poslancem za Liberecký kraj.

„Je s podivem, že taková politická figurka, jako je pan Gazdík, si ani nepamatuje, že ve volbách do Poslanecké sněmovny za něj kandidoval obviněný kandidát, kterému hrozí až deset let vězení, a má teď drzost kritizovat Davida Ratha za to, že kandiduje do Senátu. Buď v téhle zemi ještě platí zákony, nebo jsme se dostali do situace, že pro někoho platí a pro někoho ne. Gazdíku, kdybyste neměli na kandidátce obviněného Půtu, ty bys v Poslanecké sněmovně neseděl,“ vzkázala Gazdíkovi předsedkyně České Suverenity Jana Volfová.

Mgr. Jana Volfová

  • ČS
  • předsedkyně strany Česká Suverenita, učitelka
  • mimo zastupitelskou funkci

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Štefek (KSČM): Jaká bude vzdělanost našich dětí?

4:31 Štefek (KSČM): Jaká bude vzdělanost našich dětí?

Nedávno jsem při úklidu narazil na svůj starý čtenářský deník. Počáteční stránky popisovaly mé první…