Zankerová (DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT): Za zvířata většina politických stran vůbec nebojuje

07.06.2024 7:17 | Tisková zpráva

Otevřený dopis kandidátky DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT do Evropského parlamentu Larisy Zankerové

Zankerová (DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT): Za zvířata většina politických stran vůbec nebojuje
Foto: DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT
Popisek: Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT

Přátelé, blíží se volby do Evropského parlamentu.

My všichni, kteří bráníme práva zvířat, prosíme společnost, aby šla k volbám a dala svůj hlas těm, kteří si bez nás sami nepomohou, těm kteří jsou obětí bezcitného průmyslu. Proč se toto vše děje?

Protože za zvířata většina politických stran vůbec nebojuje, jejich programová prohlášení jsou prázdná v oblastech, v nichž se jedná o zlepšení podmínek a kvality chovu v masném i mléčném průmyslu, ale také pro zvířata v zájmovém chovu. A my všichni víme, že je co napravovat, už dávno měly přijít změny...

Právě proto vznikla DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT, strana, která jako jediná bude prosazovat zájmy nejen občanů této země, ale také všech zvířat. Strana, kterou tvoří pouze lidé, jež se léta aktivně podílejí na ochraně života zvířat.

Chybí zákony a hlavně finanční sankce, které by od tohoto hanebného počínání odradily. Je třeba upravit legislativu, aby bylo možné aktivně chránit život a práva zvířat.

Nikdy jsem do politiky nechtěla, ale denní boj s laxními úřady a úředníky, kteří mi tvrdí, že mají svázané ruce, že nemohou zvířatům pomoci, mě prakticky donutil vystoupit ze zóny, v níž pouze čelíme následkům týrání zvířat a zanedbávání péče o ně. Je třeba konečně řešit příčiny problémů. A těmi jsou mezery v legislativě i zákoně.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

frakce

Tomu nerozumím.Frakce kterou založili Babiš Orbán a spol.nebudou mít žádny vliv Evr.Parlamentu ale můžou ohrozit a jsou nebezpečím pro Evropu

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Hladík: Průmyslové podniky sníží emise, využít mohou 15 miliard z Modernizačního fondu

19:16 Ministr Hladík: Průmyslové podniky sníží emise, využít mohou 15 miliard z Modernizačního fondu

Čistější ovzduší a méně škodlivých emisí. Průmyslové podniky získají miliardy korun na to, aby ekolo…