Lži, Demagogie a Žvanění jalovin --- umíte jako SocDem Politik něco jiného? --- Nenaklikávejte si profil, " zblázníte se z toho" ? Smáz 6x - Opáčko 6x
Pane Ivo Šeráku, či jak se jmenujete. Není problém ve mně, ale ve vás. Jsem sociální demokrat, který se nikdy nedal a nedá zastašit. A budu pokračovat ve svá politice i ve svých názorech, ať se vám to líbí či nelíbí. Ovšem byl bych rád, aby jste mne již nenapadal, protože pokud tady někdo lže, tak jste to vy sám. Co s etýče Mitasu, tak jsem v



