Nebyl to a není to záměr?
Komentář na facebookovém profilu k povinnosti vlády zajistit dostatek energie

Komentář na facebookovém profilu k povinnosti vlády zajistit dostatek energie
Komentář na facebookovém profilu k aktuální situaci na Ukrajině.
Ke škodě věci je, že občané často dají na PR prezentaci než na reálné výsledky práce zastupitelů. Ale hlavně, proč občané města nehledí na to, zda radniční koalice řeší podstatné problémy města.
Sám jsem ve věku, kdy musím přemýšlet o zabezpečení na penzi. Vždy je třeba rozložit riziko inflačního znehdnocení úspor. Nejen penzijní fondy nebo finance na spořících účtech jsou znehodnocovány inflací. Ale i samotné mzdy a platy či vlastní důchody. Pro zvolení nějakého "spořícího" produktu je důležité, v jakém věku se pro něj rozhodu
Žijeme v době, kdy inflace začíná převyšovat 10%. Jaký z produktů spoření na důchod, kdy u nich zhodnocení financí včetn...
Přesto, že ČSSD má pouze jednoho zastupitele, daří se jí plnit svůj program. Škoda jen, že občanům města stačí pouze PR radničních stran než reálné řešení konkrétních problémů města. Ale je to na zejména na občanech, jak ve volbách rozhodují.
Komentář na facebookovém profilu k výsledkům maďarských parlamentních voleb.
Komentář na facebookovém profilu k aroganci některých politiků
Opravdu si vláda myslí, že hájí zájmy většiny občanů?
Komentář na facebookovém profilu k výroku Markéty Pekarové Adamové.
Komentář na facebookovém profilu ke zdražování potravin a energií.
Radniční koalice vždy, když se blíží volby, tak udělá nějakou investici, která je vidět. Nyní je to oprava Prostřední ulice. Přitom radní města neřeší základní problémy občanů města, ani opravy těch nejhorších komunikací.
Komentář na facebookovém profilu k důsledkům mírové mise
Komentář na facebookovém profilu k výrokům ministryně Jany Černochové
Komentář na facebookovém profilu k aktivitě opozičních politiků.
Komentář na facebookovém profilu k růstu příjmů státu vlivem inflace
Komentář na facebookovém profilu k reakci vlády na vysoké ceny pohonných hmot.
Napadení Ukrajiny Ruskem ukazuje, že ani ve 21. století není Evropa bezpečná. To je mimochodem hlavní důvod, proč je dobře, že je Česká republika členem Severoatlantické aliance.
Komentář na facebookovém profilu k válečnému konfliktu na Ukrajině
Komentář na facebookovém profilu k špatně směřovaným sankcím vůči Rusku