JUDr. Miroslav Antl

  • BPP
  • Rychnov nad Kněžnou
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,9. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

12.01.2019 18:02:12 - lisak-vztekly

Co když policie, GIBS a státní zástupci ignorují zákony? Např. v případě muslimů?

Co může občan dělat, když policie, GIBSa státní zástupci ignorují zákony a odmítají stíhat vyloženě trestné činy?
1) Třeba když předseda muslimů Abbás v televizi propaguje právo šaría, čímž jasně podněcuje k omezení práv a svobod žen a nemuslimů dle rozsudku Evropského soudu pro lidská práva - ale policie to odmítá stíhat...
2) Nebo když v mešitě v Praze hlásají, že teroristé jsou hrdinové jako Palacha, co bojují za svobodu, viz. video na youtube "Muslimský kazatel v pražské mešitě oslavuje islámské teroristy" , z dané mešity vzešli již 4 lidé obviněni z terorismu - ale policie nekoná....
3) Nebo když muslimové zmrzačí děti exmuslimce Martě z Pardubic, vyhrožují jí, nonstop sledují, brutálně zmlátí jejího otce, viz. video "Konvička Bari" - policie opakovaně odmítá cokoli dělat, takže musí z Pardubic uprchnout.
4) Nebo další video "Slova o vyvraždění Židu na demonstraci Muslimské obce v Praze", jehož název říká vše - podáno TO, opět se prostě stíhat nebude. Váš názor?

Odpověď

16.01.2019 10:37:12 - JUDr. Miroslav Antl
V tom případě je nutno se obrátit na jejich nejvyšší nadřízené, tj. ministra vnitra, nejvyššího státního zástupce, resp. ministra spravedlnosti.