ČSÚ: Do školy nejčastěji pěšky nebo autem. Žáků jsme se ptali, jak cestují za vzděláním

03.02.2021 8:34 | Zprávy

Dojíždění do školy je neoddělitelnou součástí každodenního života většiny českých školáků. Právě pro ty, kteří si musejí ještě pár let počkat na řidičský průkaz, je tak vhodně nastavený systém veřejné dopravy klíčový.

ČSÚ: Do školy nejčastěji pěšky nebo autem. Žáků jsme se ptali, jak cestují za vzděláním
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova Českého statistického úřadu

Podobně jako dospělých při ostrém sčítání se i žáků mezi 8 a 15 lety Český statistický úřad v rámci projektu Minisčítání dotazoval, jak do školy dojíždějí. Ukázalo se, že nejčastěji volí chůzi po svých, následuje doprava autem a třetí příčku v dostupnosti školy obsadilo MHD.

Otázky na vyjížďku a dojížďku za prací či vzděláním patří mezi ty vůbec nejzásadnější, na které se statistici dotazují při sčítání. Zjištěné poznatky totiž slouží jako podklad pro dopravce a objednavatele veřejné dopravy, kterými jsou obce či krajské úřady. Na jejich základě se následně dimenzuje rozsah a frekvence poskytovaných služeb. „V dotaznících ke sčítání je otázka na dojížďku z toho důvodu, aby kraje, obce a města mohly dopravní obslužnost naplánovat co nejpřesněji v reakci na aktuální i očekávané potřeby obyvatel. Ptáme se na údaje, které pomohou rozvíjet a zlepšovat veřejnou infrastrukturu celé České republiky,“ uvádí Marek Rojíček, předseda Českého statistického úřadu.

Pěšky, autem nebo autobusem?

Pokud se blíže podíváme na data ze Sčítání 2011 týkající se dojížďky, zjistíme, že nejoblíbenějším prostředkem pro veřejnou dopravu v rámci celé republiky byl autobus. Nejvíce s ním cestovali občané v Jihomoravském a Moravskoslezském kraji. Více než hodinu v autobuse pak na cestě do práce strávili občané Středočeského a Moravskoslezského kraje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Euro

Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa železnic: Počet nehod na železnici klesá

13:28 Správa železnic: Počet nehod na železnici klesá

Bezpečnost na železnici se zlepšuje, nehod na přejezdech bylo loni nejméně za pět let. Pokračování p…