Česká televize: Zpravodajský speciál SeČTeno mapuje regionální výzvy pro nadcházející volby

03.08.2022 21:11 | Tisková zpráva

Osmadvacet zastávek napříč republikou, osmadvacet výzev pro nadcházející komunální volby a desítky odborníků. Seriál SeČTeno vstupuje do své druhé poloviny a i v srpnu nabídne živé vstupy a reportáže ze všech čtrnácti krajů republiky. Předvolební projekt České televize vysílá premiérově zpravodajská stanice ČT24 a program ČT1 každé pondělí, středu a pátek v rámci Studia 6 v 8.45 hodin, poté na ČT24 vždy v 11.45, 13.45 a 16.45 hodin. Tématům se věnují i Události v regionech.

Česká televize: Zpravodajský speciál SeČTeno mapuje regionální výzvy pro nadcházející volby
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vlajka České televize

Redaktoři a moderátoři České televize navštívili s přenosovými vozy během července všechny tuzemské kraje, aby se věnovali zásadním tématům před nadcházejícími komunálními volbami. Dalších čtrnáct živých vstupů a reportáží napříč republikou nabídne ČT1 a zpravodajská Čtyřiadvacítka i během druhé poloviny letních prázdnin.

V srpnu regionální štáby zavítají do Špindlerova Mlýna, Krnova, Přibyslavi, Českých Budějovic nebo Strání u Uherského Hradiště. Nejen ekonomická bilance posledních měsíců se dotkne problémů, které budou muset řešit nově zvolení zastupitelé v podzimních volbách. I proto má prázdninový seriál SeČTeno podtitul „Obce ve volebním roce“.

Letní seriál začal v Ústeckém kraji diskuzemi o životním prostředí a rekultivacích po tamní těžbě, na Pustevnách reportéři zmapovali rozvoj cestovního ruchu, ekonomické dopady války na Ukrajině a s tím související odliv návštěvníků probírali v Karlových Varech a například v Orlové se zaměřili na dostupnost lékařské služby v obcích.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

Mgr. Petr Gazdík byl položen dotaz

školství

Už roky se tu mluví o reformě školství a výsledek je, že se úroveň školství nezlepšuje, a co hůř, zhoršuje se. Proč je tak těžké, to změnit? Myslím, že na tom, že je potřeba změnu se shodne vláda i opozice. A k aktuální situaci. Dcera vyjde základku sice až za dva roky, ale už teď se bojím toho, kam...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Ostrava: Krajty zelené se poprvé rozmnožily

16:03 Zoo Ostrava: Krajty zelené se poprvé rozmnožily

Krajty zelené obývají v Zoologické zahradě a botanickém parku Ostrava jedno z akvaterárií v pavilonu…