Křest knihy Ing. Luboše Kulhy „Jak mi pomohly kmenové buňky v léčbě mozkové mrtvice“

21.01.2019 16:01

Ve čtvrtek 14. února 2019 od 17.30 hodin se v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí 41 v Praze uskuteční křest knihy „Jak mi pomohly kmenové buňky v léčbě mozkové mrtvice.“

Křest knihy Ing. Luboše Kulhy „Jak mi pomohly kmenové buňky v léčbě mozkové mrtvice“
Foto: repro/zdravavolba.cz
Popisek: Luboš Kulha
reklama

Ing. Luboš Kulha do knihy přenesl svoje zkušenosti se závažným onemocněním – mozkovou mrtvicí, s následnou léčbou a s celým procesem uzdravování. Přijďte si poslechnout slova autora o tom, co onemocnění předcházelo, jak zvládal těžké chvíle v ohrožení života i to, jak se s celou situací vypořádal.

Úvodní slovo pronese uznávaný odborník na léčbu kmenovými buňkami, prof. MUDr. Jaroslav Michálek, Ph.D. Zájemci budou mít možnost zeptat se na všechno, co je o kmenových buňkách zajímá (a možná se doteď báli zeptat).

Knihu pokřtí významný český spisovatel Michal Viewegh, který je autorem řady románů, z nichž se mnohé staly bestsellery a byly také zfilmovány.

Přijďte oslavit to, že je kniha na světě!

Unikátní a pravdivá výpověď člověka, kterého v poměrně mladém věku 46 let postihla velmi těžká nemoc. Z plného zdraví se najednou ocitl v nemocnici v ohrožení života a plný starostí, co bude dál. Byl bezvládný, napojený na přístroje na jednotce intenzivní péče, všude nějaké hadičky. Nejistota a spousta nezodpovězených otázek: Jak se jeho přítelkyně Jana sama zvládne postarat o jejich dvě malé děti? Co bude s ním, jak se vypořádá s novou situací? Jak uživí rodinu? Jak bude probíhat léčba a jaké jsou vyhlídky na zlepšení?

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ÚZSVM propadl lup poštovního zloděje

22:11 ÚZSVM propadl lup poštovního zloděje

ÚZSVM v Olomouci připadly na základě trestního příkazu Okresního soudu v Olomouci věci, které pocház…