ÚOHS: Úřad povolil dvě spojení soutěžitelů ve zjednodušených řízeních

10.05.2020 7:33

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže povolil ve zjednodušeném řízení spojení soutěžitelů MTX Group a.s. a Strojmetal & KSP, spol. s r.o.

ÚOHS: Úřad povolil dvě spojení soutěžitelů ve zjednodušených řízeních
Foto: ÚOHS
Popisek: ÚOHS

Fúze, k níž dochází zejména v oblasti výroby a prodeje kovaných hliníkových produktů, nebude mít podle rozhodnutí Úřadu podstatný dopad na hospodářskou soutěž. Rozhodnutí již nabylo právní moci.

Úřad dále ve zjednodušené proceduře povolil italské společností GI INTERNATIONAL S.R.L. převzít výlučnou kontrolu nad soutěžitelem Work Service S.A., který působí zejména v oblasti poskytování náborových služeb na dočasné a trvalé pracovní pozice a souvisejícího poradenství. Rozhodnutí již je pravomocné.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Příjmy ÚZSVM za deset měsíců letošního roku přesáhly již 1,5 miliardy

22:54 Příjmy ÚZSVM za deset měsíců letošního roku přesáhly již 1,5 miliardy

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) dosáhl v období od ledna do konce října 202…