Úřad průmyslového vlastnictví: Nové rozhraní rešeršních databází

25.07.2018 12:14

Úřad průmyslového vlastnictví spustil novou verzi rozhraní rešeršních databází průmyslových práv. Nová aplikace s sebou přináší nový design s možností zobrazení na mobilních zařízeních a celou řadu novinek, včetně pokročilých funkcí pro registrované uživatele.

Úřad průmyslového vlastnictví: Nové rozhraní rešeršních databází
Foto: Martin Kovář
Popisek: Počítač, internet, klávesnice. Ilustrační foto.

Registrace je jednotná s registrací do aplikace elektronické podávání (stávající uživatelé aplikace ePodani mohou se svými přihlašovacími údaji přistupovat do rešeršních databází jako registrovaní uživatelé, nově registrovaní uživatelé získají přístup do obou aplikací).

Detailní popis  nových funkcí je k dispozici na úvodní stránce aplikace. Nové rozhraní bude zatím fungovat v pilotním provozu, v rámci něhož uvítáme Vaše připomínky a náměty. Ty společně s dotazy prosím zasílejte na adresu helpdesk@upv.cz. Do konce roku 2018 poběží nové rozhraní souběžně se stávající aplikací. Úřad uspořádá k novým databázím několik seminářů, sledujte prosím webové stránky Úřadu, kde budou postupně zveřejňovány termíny.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Mgr. Ing. Taťána Malá byl položen dotaz

Sexuální násilí

Jak se v praxi bude dokazovat, jestli byl k souloži udělen souhlas či nikoliv? Nemám nic proti tomu, že jste změnili zákon, ale k čemu to v praxi bude? Co když jedna si budou strany v tom, zda byl udělen souhlas či nikoliv protiřečit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Třetí blok Jaderné elektrárny Dukovany dosáhl poprvé v historii výkonu 513 MW

11:54 ČEZ: Třetí blok Jaderné elektrárny Dukovany dosáhl poprvé v historii výkonu 513 MW

Energetici v Dukovanech dosáhli plánovaného zvýšení elektrického výkonu 3. výrobního bloku – špičkov…