ČSSD má e-shop. Prodává jo-jo nebo lízátka

11.10.2011 21:24 | Zprávy

Sociální demokraté na svých nových stránkách začali prodávat reklamní předměty. Návštěvníci mohou levně koupit třeba kšiltovky, lízátka nebo deštníky s logem ČSSD.

ČSSD má e-shop. Prodává jo-jo nebo lízátka
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bohuslav Svoboda

Ceny na e-shopu nejsou vysoké. "Je to v zásadě nízkonákladový projekt," řekl předseda sociální demokracie Bohuslav Sobotka k e-shopu na slavnostním představení nového webu ČSSD. Jo-jo koupíte za 25 korun, čistič na CD za 12. 

Knihy nebo online přihláška

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

Svobodu slova nelze zastavit

Uvědomujete si ten paradox, že zrovna vy mluvíte o svobodě slova a stěžujete si na její omezování? Nemají to snad komunisti ve své ideologii? A uvědomujete si, že to byli oni, kdo ji ti potlačovali a donutili tak kvůli tomu řadu lidí o k emigraci, protože jednoduše šli za svobodou?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Celní správa: Celníci z plzeňského celního úřadu zadrželi padělky za miliony

22:31 Celní správa: Celníci z plzeňského celního úřadu zadrželi padělky za miliony

Na přelomu července a srpna se celníci z plzeňského celního úřadu zapojili do regionální kontrolní a…