„Co to meleš, h*so?“ Kauza Feri se teprve rozjela. Po převozu do špitálu

30.05.2022 8:14 | Ze sítí

Reakce na zprávu o hospitalizaci a údajný pokus o sebevraždu exposlance Dominika Feriho, jenž je v současné době trestně stíhán kvůli obtěžování a znásilnění, se dosti různí. Zatímco se po sociálních sítích šíří spekulace, že šlo o „demonstrativní pokus“ a „hru na city“, zastávají se někdejšího poslance mnohé politické tváře. Že nebyl Feri zatím odsouzen, zdůrazňuje řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS). Exministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) zveřejnil, že si Feri zaslouží druhou šanci. A od známého komentátora pak padlo: „Že Dominik Feri konečně vopíchal něco jinýho, než nezletilou holku proti její vůli – mě nechává naprosto klidným.“

„Co to meleš, h*so?“ Kauza Feri se teprve rozjela. Po převozu do špitálu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Dominik Feri

Exposlanec TOP 09 Dominik Feri skončil v nemocnici v sobotu v podvečer a jak k případu doplnil policejní mluvčí Jan Rybanský, šlo podle prvotních informací o pokus o sebevraždu.

„Naše posádky zasahovaly u úrazu 25letého muže. Muž utrpěl středně těžká poranění a po celou dobu byl při vědomí. Po ošetření ho záchranáři převezli do nemocnice,“ řekla serveru Novinky.cz mluvčí záchranářů Jana Poštová.

Server iDnes.cz později doplnil, že šlo v případě Feriho o sebepoškození a expolitika záchranáři našli v jeho bytě s pořezaným zápěstím a břichem.

Kdo záchranáře na místo zavolal a kdo jim pomohl otevřít dveře Feriho bytu, není jasné. MF DNES s odkazem na informace od záchranářů uvedla, že volajícím nebyl pacient. Mluvčí pražských policistů Jan Rybanský následně odmítl, že by dveře bytu museli otevírat policisté. „Policie byla na místě jako asistence, kdy na základě oznámení na linku 112 byli vysláni záchranáři i policisté. Je to standardní postup, kdy například záchranáři chtějí naši asistenci, tak ji poskytneme. Z důvodu asistence při otevírání bytu to určitě nebylo,“ sdělil iDNES.cz.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: rak

RNDr. Luděk Niedermayer byl položen dotaz

Green Deal

Dobrý den, obracím se na vás jako na zastánce tohoto paktu nebo co to je. Můžete mi říci, kde třeba většina z nás má brát peníze na auta bez spalovacích motorů? Neměla by tedy minimálně EU lidem na nová auta nějak přispět? Myslíte si, že si je lidé u nás, kteří vydělávají kolem 20 tisíc měsíčně moho...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Zničíme vám život. Tohle vám provedeme.“ Medveděv odplácí České republice

12:26 „Zničíme vám život. Tohle vám provedeme.“ Medveděv odplácí České republice

USA a jejich zkurvení spojenci – nám vyhlásili válku bez pravidel. Alespoň to tvrdí Dmitrij Medveděv…