„Hajzle zkurv*ný! Jsi zmr*, volí tě idiot*...“ Již smazáno. Přesto to lidé zachytili. Mladý Babiš se utrhl ze řetězu

09.09.2021 19:41

„Jsi zmrd! Volí tě jenom idioti… Jsi prohrál ty hajzle zkurvený!“ vzkazuje prostřednictvím svého twitterového účtu Andrej Babiš junior svému otci a voličům hnutí ANO v příspěvcích, jež se objevovaly na jeho profilu v minulém týdnu, než došlo k jejich smazání. Stihl též krátký vzkaz i pro českou policii. „Debilové,“ vzkazuje Babiš mladší českým policistům v příspěvku, kde označil kromě nich a svého otce i PR specialistu hnutí ANO Marka Prchala. A došlo i na predikci, co se stane, pokud prý Babiš využije „jediné šance“. „První blázni budou Klusák a Šafr,“ naznačuje syn českého premiéra.

„Hajzle zkurv*ný! Jsi zmr*, volí tě idiot*...“ Již smazáno. Přesto to lidé zachytili. Mladý Babiš se utrhl ze řetězu
Foto: Twitter Andreje Babiše juniora
Popisek: Setkání Andreje Babiše s jeho synem.

Anketa

Má být Hana Lipovská odvolána z Rady ČT?

4%
93%
hlasovalo: 12356 lidí
Syn ministerského předsedy, jenž dorazil na mítink hnutí ANO v Ústí nad Labem za doprovodu dokumentárního režiséra Víta Klusáka a přímo na místě se pustil do svého otce slovy: „Dnes máš narozeniny. Jsem naštvaný, ale informace, že jsem psychicky v pořádku, by měla být nejlepší věc, kterou bys mohl slyšet na svoje narozeniny,“ prohlásil Andrej Babiš mladší na setkání.

Že je Babiš junior v pořádku, to mu potvrzuje i Klusák, který s ním prý tráví mnoho času, což naznačuje též účast na jeho narozeninách. Mladý Babiš je dle Klusáka „vyrovnaný a klidný“.

O vyrovnanosti Babiše juniora by však leckdo mohl mít pochyby, pokud zabředne do jeho posledních vyjádření a příspěvků na jeho twitterovém účtu.

Video pořízené Klusákem na mítinku premiéra Babiše v Ústí nad Labem:

Velké pozornosti například nabralo juniorovo vyjádření, že by jeho otci „prospělo vězení“. „Prospělo by mu trochu si posedět, vyléčilo by ho to a já bych věřil, že existuje spravedlnost. A řekl bych si, že to v Česku není tak špatné, že tu funguje právní stát,“ uvedl Babiš junior.

A ve svých příspěvcích na sociální síti Twitter se teprve dějí věci. V minulém týdnu Babiš junior po vyjádření premiéra k jeho osobě neudržel nervy a začal sypat jeden komentář za druhým.

„Jsi prohrál, ty hajzle zkurvený!“ vzkázal v odpovědi svému otci. A pokračoval: „Psychopat jsi ty, stačí se podívat na kriminální rejstřík tvého zaměstnance z Agrofertu! Jsi de facto Alexadr Lukašenko a tvoje jediná šance je pozavírat 70 % Česka a první blázni budou Klusák a Šafr. Jsi skončil!!! ‚PR‘ mám u prdele, jak tvoji trollové,“ spustil v přirovnání premiéra k běloruskému vůdci a vyjádření, že „první blázni“ podle něj v případě jeho „jediné šance“ budou režisér Klusák a šéfredaktor serveru Forum24 Pavel Šafr.

Právě Šafr měl stejně jako Babiš junior problém s policií, když se s policisty začal hádat poté, co ho přistihli za volantem „pod vlivem“.

Babišův syn, jenž podle tvrzení premiéra trpí duševní nemocí, byl hospitalizován poté, co ho policisté nalezli u krajnice dálnice D1 ve stavu, kdy museli při jeho zadržení a hospitalizaci policisté použít i pouta. Dle Babiše juniora šlo o „legraci“.

V příspěvcích, které se šíří na twitteru a jejichž kopie zveřejnil i server Expres.cz, Babiš junior v průběhu minulého pátku varoval, aby si lidé dělali kopie jeho příspěvků. „Když se uklidní, tak mažu,“ varoval před tím, co nakonec později udělal.

České policii zanechal s označením profilu svého otce a PR specialisty Marka Prchala vzkaz: „Debilové“. Připojil též jméno amerického herce George Clooneyho.

Prchalovi dále zanechal zvláštní vzkaz. „Prchale, kde jsi můj miláčku? Nebuď slušný, ok? Napiš, prosím tě, že Babiš mladší sundal PR a že ‚mluví jak blázen československy a nespisovně‘ – KDE MÁŠ trolly, prosím tě?“ objevilo se na jeho účtu v příspěvcích kombinovaně česky a slovensky.

A nechyběla ani angličtina. „Umíš anglicky Prcale?“ tázal se a napsal mu, že je „dost zajímavé“, že jsou jeho věty v angličtině „chybné“. „Feťáku,“ doplnil.

Závěrem nechal vzkaz i svému otci. „Nevyhraješ. Neuhnem. Nemáš na mě. Petrimex. OFI. Unipetrol. Istrochem. Bečva. Vykupování časopisu Reflex zaměstnanci Zmrdofertu. KRYM. ‚Neovládám média‘. Nemáš ani twitter účet, neboť to píše Prchal. Jdeš proti svobodě a demokracii. JSI ZMRD!!! Volí tě jenom idioti,“ zaznělo od Babiše juniora ve vzkazu, který poměrně jasně vyjevil, co si myslí o voličích nejsilnějšího hnutí ANO.

Premiér Babiš již dříve uvedl, že mu je jeho syna líto a označil ho za „rukojmího“ Klusáka. „Já jsem viděl, že můj syn se na všechno ptá: Víťo, můžeme? Tomu příběhu, že tam byli náhodou, nikdo neuvěří,“ podotkl. Jeho potomkem prý má manipulovat „skupina podvodníků“, včetně šéfredaktora Pavla Šafra.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: rak

Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Žádné pnutí necítím, divil se u Moravce Michálek. Ať mu to Pekarová přijde říct osobně

14:53 Žádné pnutí necítím, divil se u Moravce Michálek. Ať mu to Pekarová přijde říct osobně

Ve druhé hodině Otázek Václava Moravce se sešli bývalý ministr spravedlnosti za hnutí ANO Robert Pel…