Vizáž Dagmar Havlové v Karlových Varech se řeší už druhý den

06.07.2025 10:41 | Reportáž

REPORTÁŽ Jak jsme už uvedli, ParlamentníListy.cz vyrazily po několika letech na Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary. Z Prahy se tam člověk dostane za necelé dvě hodiny, a protože jsme měli štěstí na autobus a plynulou jízdu, nezaznamenali jsme žádné zdržení.

Vizáž Dagmar Havlové v Karlových Varech se řeší už druhý den
Foto: KVIFF, pro média
Popisek: Dagmar Havlová v Karlových Varech

Ve městě jsme narazili hned po příjezdu na Bolka Polívku, později na herečku Jitku Schneiderovou a nenechali jsme si ujít ani příležitost zamávat na Michaela Douglase, který neskutečně opanoval sobotní odpoledne.

Čekaly na něj davy a americká star si to náležitě užívala.

V prvním článku jsme se zaměřili na přívětivé ceny pití. Během soboty jsme obešli ještě několik dalších stánků. Sledovali jsme apetit a splávek filmových fanoušků, stejně jako částky. K těm jsme se původně chtěli vyjádřit v neděli. Nakonec se však naše redakce soustředila na jiný fenomén karlovarského festivalu.

Prvních pár zmínek jsme přešli bez povšimnutí. Když už si ale o Dagmar Havlové vyprávěly pomalu i zdejší stařenky, přeci jen jsme zabředli do několika rozhovorů. Dagmar Havlová, bývalá první dáma, v tomto městě na západě České republiky totiž nechala velice silný dojem.

Anketa

Jak hodnotíte práci Donalda Trumpa? (Ptáme se od 23.6.2025)

hlasovalo: 11509 lidí

Do Karlových Varů přijela 4. července odpoledne, zhruba kolem 17:00. Měla černé brýle, široký úsměv a pohledný model, který ladil nejen s pletí, ale i se stále světlými vlasy. Především ženám její look učaroval.

„Byly jsme se na Dášu podívat, ale zůstala před hotelem jenom pár chvil,“ řekly reportérovi dvě ženy na kolonádě. V jedné ruce káva, v druhé berle. „Odkud si ji pamatujeme? Jak se to jmenovalo, to sprosté? S Polívkou,“ zeptaly se otázkou na otázku. Mysleli dnes už legendární Dědictví aneb Kurvahošigutntág z roku 1992. Tehdy bylo Havlové 39 let, dnes 72.

„Vůbec nevypadá, vůbec. Kočka,“ odvětila zhruba osmdesátiletá žena. Dagmar Havlová-Veškrnová každopádně zaujala i skupinku citelně mladších obdivovatelů. Jeden za ní šel dokonce až na recepci hotelu, kde byla ubytovaná. Po půlhodině to vzdal.

„Na recepci mi řekli, že o programu účastníků nevědí. I kdyby věděli, nesmí nic říkat. Měl jsem si počkat, ale nakonec jsem běžel na Douglase,“ poznamenal. Proč chtěl podpis, mělo prozaické vysvětlení. „Kvůli Václavu Havlovi,“ odpověděl asi dvacetiletý mladík.

Ani on nevěřil, že je herečce přes sedmdesát. „Zahlédl jsem ji loni v Lucerně, byla šik,“ dodal.

ParlamentníListy.cz zůstávají na místě a poslední reportáž se zaměří na ceny zdejšího jídla.

 

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Karel Výborný

Ing. Markéta Šichtařová byl položen dotaz

Jak je to doopravdy?

Dobrý den, znám vás jako ekonomku. Teď kandidujete na kandidátce SPD. Zajímá mě tak, zda souhlasíte s tím, co SPD tvrdí o Ukrajincích, že jako Češi chudneme na tom, že poskytujeme pomoc a azyl? Nebo kde je problém, proč je naše životní úroveň podprůměrná? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Diskuse obsahuje 87 příspěvků Vstoupit do diskuse Tisknout

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Dnes člověk může být dlouho mladý, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskusesathene , 06.07.2025 11:30:02
Prostředků je na to dost. Dagmar Havlová není žádná vyjímka. Ty snobské dýchánky jsou leda pro snoby a děti. Herec není víc než jiná povolání, ale je více vidět. Dobré herce Československo mívalo, teď se o herce nezajímám, jsou příliš exhibionisti a na peníze... Takový František Smolík, Jana Brejchová a další byli prostě umělci

|  15 |  0

Další články z rubriky

Elon Musk zakládá „Americkou stranu“, aby vyzval washingtonský kartel

20:49 Elon Musk zakládá „Americkou stranu“, aby vyzval washingtonský kartel

Miliardář a vizionář Elon Musk rozpoutal politický uragán, když v sobotu 5. července 2025 ohlásil vz…