„Okamura? To by bylo!“ Rozměr kauzy Feri, který nikdo nezvedl

31.05.2021 10:44 | Zprávy
autor: kas

Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl by rád věděl, kdo v TOP 09 o Ferim věděl a co. Ale že by v Parlamentu seděli další sexuální náruživci si nemyslí. „Myslím si, že je jeden z mála, který to takhle kosil po desítkách, dokonce po stovkách,“ řekl. Kariéra mladého politika je dle jeho názoru u konce a návrat se konat nebude. Posteskl si také nad dvojím metrem médií, například ČT. „Kdyby to udělal Okamura, tak o tom píše světový tisk. Tohle je ten problém a je to problém České televize, která má dvojí metr,“ souhlasil se senátorem Čunkem.

„Okamura? To by bylo!“ Rozměr kauzy Feri, který nikdo nezvedl
Foto: Screen: XTV
Popisek: Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl v XTV.

Plesl se v reakci na tvrzení, že kromě Schwarzenberga je zbytek TOP 09 zdrženlivý, ušklíbl: „Zbytek TOP 09, kolik toho je ještě?“ Doplnil, že by rád věděl, kdo v TOP 09 něco věděl nebo tušil, protože i tím by se měla zabývat policie. Karlu Schwarzenbergovi se podle Plesla už věci „slévají do beztvaré hmoty“ a vzpomněl si na Matěje Stropnického, který odhadl, že si Schwarzenberg vybavil chování ke služebnictvu. Šéfredaktor to kvitoval, že to nejen bývalý šéf Zelených řekl dobře, ale řekl to dokonce nejlépe.

Plesl nevylučuje, že by mohli existovat další politici, kteří se také k ženám chovali „negentlemansky“, ale Feri je podle něj výjimečný. „Myslím si, že je jeden z mála, který to takhle kosil po desítkách, dokonce po stovkách, to si myslím, že ani v českém Parlamentu běžné není,“ řekl. A pokud je pravda, co se v článcích A2larmu a Deníku N píše, tedy že došlo k několikanásobnému znásilnění, tak se dle Plesla vězení nevyhne. Každopádně to je podle šéfredaktora Mladé fronty konec politické kariéry mladého politika. „To se nedá restartovat,“ mínil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Michael Canov byl položen dotaz

Soudy

Jak je možné, že když se na soud obrátí prezident je rozhodnuto za 2dny! a v případě obyčejných smrtelníků jako my by soudy za dva dny nerozhodly absolutně o ničem, zřejmě by ani soudci neotevřeli spis a naopak se vlečou i roky? To mi nepřijde vůbec spravedlivé. Jak se říká, když nejde o život o nic...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tajemný Zeman: Přečtěte si pravdu o „jednom řediteli tajné služby“

11:25 Tajemný Zeman: Přečtěte si pravdu o „jednom řediteli tajné služby“

Bývalý prezident Miloš Zeman s nakladatelstvím Olympia připravil reedici knihy Jak jsem se (ne)mýlil…