Bez blábolení zpátky k hnojivám. Tomáš Klus zpíval ve Varech na festivalu a pustil se do Babiše i Zemana

08.07.2018 18:29

Zpěvák Tomáš Klus se na mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech věnoval ve svém vystoupení premiérovi Andreji Babišovi a prezidentu Miloši Zemanovi. Na jeho výstup upozornil i server Forum24.cz.

Bez blábolení zpátky k hnojivám. Tomáš Klus zpíval ve Varech na festivalu a pustil  se do Babiše i Zemana
Foto: Hans Štembera
Popisek: Písničkář Tomáš Klus
reklama

Klus ve Varech zahrál na koncertě a mezi písněmi vyjadřoval kritiku na adresu hlavních představitelů státu. Podle jeho slov není Babiš žádný politik. K Zemanovi se pak vyjádřil v otázce pálení trenýrek. 

Původní text ZDE.

Klus také ve svých vystoupeních vyzýval k demokracii, porozumění, toleranci a úctě. Za jeho slova se mu dostalo nadšeného potlesku, píše server Forum24.cz.

„Pan Babiš všadě tvrdí, jak mu politika, slušně řečeno, ničí život a mi je ho kolikrát líto a říkám si, to by boł frajer, kdyby řek: ‚Helejďte, doved jsem vám sem nový lidi, splnil jsem, co jsem slíbil, rozčeřil vody, svěží vítr vane a je čas makat, já som není politik, tak bez blábolení jdu zpátky ku svým hnojivám.‘ Z nějakýho důvodu se mu ale nechce od válu. A to mě děsí,“ poznamenal již v minulosti Klus na adresu obou politiků, připomíná server.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vy jste vojáci! Vy tady nejste pro to, abyste dělali taxikáře chlapečkům s psíky a mobily v ruce! Matteo Salvini o lodích s migranty. Pouze PL našly odvahu

16:21 Vy jste vojáci! Vy tady nejste pro to, abyste dělali taxikáře chlapečkům s psíky a mobily v ruce! Matteo Salvini o lodích s migranty. Pouze PL našly odvahu

Italský senátor Matteo Salvini může být souzen v další kauze týkající se jeho protiimigrační politik…