Černochová ve varu: Vyzvala k vystoupení ČR z OSN. Tím to neskončilo

Spustit čtení článku

Tato funkce je dostupná jen pro přihlášené uživatele s aktivním předplatným typu Lepší čtení a vyšší. Předplatné i Prémiové body PL můžete získat i zdarma, přečtěte si více v tomto článku.

28.10.2023 22:20 | Monitoring

Ministryně obrany Jana Černochová (ODS) vyzvala v sobotu večer na sociální síti X k vystoupení České republiky z OSN. Jako důvod uvedla to, že OSN ve své rezoluci většinou hlasů členských zemí vyzvala k příměří na Blízkém východě. ČR se jako jedna ze 14 zemí postavila proti. Podle Černochové pro příměří mezi Izraelem a Hamásem není místo.

Černochová ve varu: Vyzvala k vystoupení ČR z OSN. Tím to neskončilo
Foto: Hana Brožková
Popisek: Ministryně obrany Jana Černochová

„Vím, že je dnes významný den pro ???? a chceme slavit naše 105 výročí republiky. Ale tímto se prostě nedá promlčet, promiňte mi to. Přesně před 3 týdny Hamas vyvraždil více než 1400 Izraelců, což je na jejich počet obyvatel více obětí, než zavraždila militantní islamistické organizace al-Káida 11.9.2001 v USA. A jenom 14 zemí, včetně té naší, se proti bezprecedentnímu teroristickému útoku spáchanému teroristy z Hamas, jasně a srozumitelně postavilo! Stydím se za OSN. Dle mého názoru - nemá ČR - v organizaci, která fandí teroristům a nerespektuje základní právo na sebeobranu, co pohledávat. Vystupme,“ napsala rozezleně Černochová.

 

„Nezlobte se, ale tentokrát jste ten temperament (nebo co to je?) mohla krotit. Napsala jste nesmysl a navíc tím podkopáváte práci MZV,“ odmítl její slova mezi prvními twitterová uživatel pod jménem Voják a člověk. Jenže ministryně si to nenechala líbit a okamžitě se do něho pustila s dalšími argumenty. OSN jí leží v žaludku rovněž za to, že neodsoudila „speciální operaci“, jak ruský prezident nazval vojenský útok na Ukrajinu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Funkce

Podle vás Turek svým počtem funkcí nějak vybočuje? Podle mě je bohužel celá řada politiků, co myjí xxx funkcí. Proč tomu nezamezíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Černochová..., Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseObčan ve středním věku , 28.10.2023 23:01:34
MeinGott.... Pane na nebi, vidíš to? Tobě nevadí takovej kýbl blbosti? Já vím, je to blondýna, ale tohle přesahuje galaktický rámec dementní idiocie....

|  12 |  0

Další články z rubriky

„Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

20:15 „Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

Knihovna Václava Havla čelí v poslední době obrovské krizi, která může vyvrcholit až zavřením instit…