Chlapci si smlsnou na plešatém dědkovi v autě s českým číslem. Ondřej Neff se obává, co se může kvůli migraci odehrávat na hranicích

04.07.2018 20:22

Šéfredaktor serveru NeviditelnýPes.cz Ondřej Neff se rozepsal o předvídání premiéra Andreje Babiše (ANO). Podle jeho slov by měly Itálie a Řecko zavřít hranice. „Tak daleko ještě nejsme, nicméně se věci přece jenom mění. Itálie poskytne libyjské pobřežní stráži dvanáct dalších hlídkových člunů, i to je důležitý krok. Pocity jsou z toho smíšené,“ poznamenal Neff.

Chlapci si smlsnou na plešatém dědkovi v autě s českým číslem. Ondřej Neff se obává, co se může kvůli migraci odehrávat na hranicích
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ondřej Neff

Podle jeho slov je to na jedné straně samozřejmě dobře. „Tento krok a další, které budou nezbytně následovat. Není možné přestěhovat půlku Afriky do Evropy, třebaže by si to někteří přáli (aby se o příchozí postaral někdo jiný), a k tomu vše zatím směřovalo, kdyby měly věci nadále jít v duchu merkelismu. Na druhé straně končí éra volnosti,“ dodal Neff. 

Jak poznamenal také, je zvědav, jaké výlevy buzerace a blbosti potkáme na hranicích. „K tomu se očividně schyluje jak na rakouské, tak na německé čáře. Samozřejmě si chlapci smlsnou na plešatém dědkovi v autě s českým číslem,“ poznamenal dále Neff. 

  • Původní text ZDE

Zároveň pak také závěrem hovořil o ministryni spravedlnosti Taťáně Malé a jejím opsání diplomové práce. „Kdyby u vás přistáli Marťani, neříkejte jim, že naše ministryně spravedlnosti opsala svoji diplomní práci Mikroklimatické podmínky v chodu králíků. Mysleli by si, že si z nich děláte prdel, a znáte Marťany, oni dovedou být zlí,“ uzavřel Neff.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„To je smrtící.“ Ekonomka odhalila, kolik jde z Česka peněz. Na to ani Babiš nevydělá

14:12 „To je smrtící.“ Ekonomka odhalila, kolik jde z Česka peněz. Na to ani Babiš nevydělá

Do zahraničí odtéká až 500 miliard korun, varovala v interview s Pavlem Štruncem ekonomka Ilona Švih…