Dcera Michaela Kocába se snažila hájit Pavla Novotného. „Spletla si jméno, chtěla napsat Jelcin“

01.12.2019 16:13 | Zprávy
autor: mp

Novinář Tomáš Poláček z magazínu Reportér okomentoval vystoupení řeporyjského starosty Pavla Novotného v Ruské státní televizi. Ačkoli má prý Novotného rád, nad jeho vystoupením prý nejásá. Na sociální síti vysvětlil proč. A ozvala se dcera Michaela Kocába Natálie Kocábová...

Dcera Michaela Kocába se snažila hájit Pavla Novotného. „Spletla si jméno, chtěla napsat Jelcin“
Foto: Screen Youtube
Popisek: Starosta Řeporyjí Pavel Novotný v ruské televizi

Poláček konstatoval, má rád přístup Pavla Novotného k životu, ale jeho vystoupení v ruské televizi prý mohlo potěšit jen lidi, kteří chtějí, abychom měli s Ruskem vyhrocené vztahy. Ti, kteří chtějí mít s Ruskem vztahy korektnější, jsou po vystoupení Pavla Novotného naštvaní. A podle Poláčka právem.  

Novotného vystoupení naštvalo pravděpodobně i velkou část Rusů a budou si ho dlouho pamatovat.

„Po šesti týdnech, které jsem dohromady strávil v Rusku, si troufnu tipovat, že Pavlův televizní vstup urazil, naštval, zklamal anebo rozesmutnil cca 98 procent Rusů, kteří ho viděli a uvidí. Budou si to vystoupení pamatovat léta; však sami poznáte, pokud do Ruska zajedete,“ upozornil Poláček na sociální síti Facebook. „No a za mě: byl to punk, což je vždycky fajn, ale punk tak trochu rusofobní, což zkazilo dojem,“ dodal ještě s dovětkem, že si Novotný zaslouží za svůj výstup jen pět a půl hvězdičky z deseti.

Reakce na vystoupení Pavla Novotného v ruské státní televizi

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Rusko

Váš straník Štefec tvrdí, že díky válce na Ukrajině vypilovává Rusko svou válečnou politiku (on jí teda nazývá obranou), a že Evropa jen rozdmýchává válku a může se stát, že na to doplatíme válkou. Ale kde jako strana, protože to, co tvrdí on, tvrdíte všichni berete jistotu, že když teď Rusko vyhraj...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

16:16 Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

„Ústavní soud je kritizovatelný, a naopak je v zájmu demokracie se o jeho selháních bavit,“ zdůrazňu…