Díky pánům z Bruselu, Evropa je v průseru. Olivie Žižková vydává další VIDEO

23. 1. 2018 14:10

Zpěvačka Olivie Žižková nazpívala novou píseň. Tradičně se v ní děsí muslimů a islámu. Tentokrát se zpěvačka nezdráhá používat vulgární výrazy. Posluchačům sděluje, že „Díky pánům z Bruselu, Evropa je v průseru“.

Díky pánům z Bruselu, Evropa je v průseru. Olivie Žižková vydává další VIDEO
Foto: Daniela Černá
Popisek: DARINKA Rolincová revival /Olivie Žižková/ na předvolebním setkání KSČM ve Frýdku-Místku

Olivie Žižková má na kontě několik písní, z nichž je znát, že se děsí islámu a uprchlíků přicházejících z islámského světa. Ve svých písních vyzývá Evropany k tomu, aby táhli za jeden provaz a hájili své křesťanské kořeny před muslimy. Nejinak je tomu i v písni s názvem „Evropa je v průseru“.

„Díky pánům z Bruselu, Evropa je v průseru. Mají v bankách miliardy, chudý lid však trpí hlady,“ pěje Žižková způsobem sobě vlastním. Text písně doprovází i charakteristický obrázek, který nenechává nikoho na pochybách a jasně ukazuje, co si zpěvačka myslí o muslimech. Je na něm zachycená polonahá žena s muslimským šátkem a s vytetovanými křesťanskými symboly na ruce. Vše dokreslují tóny linoucí se z kytary.

V další sloce se dozvíme, že pánové z Bruselu nám sem nacpou nevzdělance, neboť nám schází tolerance a zasloužíme si poučit o výhodách tureckého záchodu. Budeme údajně nuceni „živit muslimskou chamraď“ a ještě od ní údajně chytíme nějakou nemoc. A jako by to samo o sobě nestačilo, muslimové údajně znásilní naše ženy, snědí naše psy a zničí naše kostely. Olivie Žižková si to alespoň o muslimech myslí.

„Znásilnění, k tomu vraždy, zvykejme si, je to navždy, náš papež je totiž třída, špinavé jim nohy líbá. Díky pseudohumanitě bezbranní jsme jako dítě, neumíme zvednout zbraň a tak od teď blůh nás chraň,“ uzavírá píseň kontroverzní zpěvačka.

Když novou písničku Olivie Žižkové slyšela pražská aktivistka Marie Feryna, neudržela se a na sociální síti Facebook ji okomentovala. „Česká fašistická poezie, rok 2018. Všimněte si IHS na paži, například. Kdyby jí někdo chtěl vysmradit studio kyselinou máselnou, zatleskala bych mu,“ podotkla s odkazem k obrázku v písničce.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hnůj po smrti Kubery: To jste nechtěli číst. Jde i o Zemana. A Karla Gotta. No a co, že zemřel? píše „umělec“. A dále...

7:13 Hnůj po smrti Kubery: To jste nechtěli číst. Jde i o Zemana. A Karla Gotta. No a co, že zemřel? píše „umělec“. A dále...

Zpráva o smrti Jaroslava Kubery včera oblétla celou zemi. Ne všichni však byli Kuberovým odchodem zk…