Díky pánům z Bruselu, Evropa je v průseru. Olivie Žižková vydává další VIDEO

23.01.2018 14:10

Zpěvačka Olivie Žižková nazpívala novou píseň. Tradičně se v ní děsí muslimů a islámu. Tentokrát se zpěvačka nezdráhá používat vulgární výrazy. Posluchačům sděluje, že „Díky pánům z Bruselu, Evropa je v průseru“.

Díky pánům z Bruselu, Evropa je v průseru. Olivie Žižková vydává další VIDEO
Foto: Daniela Černá
Popisek: DARINKA Rolincová revival /Olivie Žižková/ na předvolebním setkání KSČM ve Frýdku-Místku
reklama

Olivie Žižková má na kontě několik písní, z nichž je znát, že se děsí islámu a uprchlíků přicházejících z islámského světa. Ve svých písních vyzývá Evropany k tomu, aby táhli za jeden provaz a hájili své křesťanské kořeny před muslimy. Nejinak je tomu i v písni s názvem „Evropa je v průseru“.

„Díky pánům z Bruselu, Evropa je v průseru. Mají v bankách miliardy, chudý lid však trpí hlady,“ pěje Žižková způsobem sobě vlastním. Text písně doprovází i charakteristický obrázek, který nenechává nikoho na pochybách a jasně ukazuje, co si zpěvačka myslí o muslimech. Je na něm zachycená polonahá žena s muslimským šátkem a s vytetovanými křesťanskými symboly na ruce. Vše dokreslují tóny linoucí se z kytary.

V další sloce se dozvíme, že pánové z Bruselu nám sem nacpou nevzdělance, neboť nám schází tolerance a zasloužíme si poučit o výhodách tureckého záchodu. Budeme údajně nuceni „živit muslimskou chamraď“ a ještě od ní údajně chytíme nějakou nemoc. A jako by to samo o sobě nestačilo, muslimové údajně znásilní naše ženy, snědí naše psy a zničí naše kostely. Olivie Žižková si to alespoň o muslimech myslí.

„Znásilnění, k tomu vraždy, zvykejme si, je to navždy, náš papež je totiž třída, špinavé jim nohy líbá. Díky pseudohumanitě bezbranní jsme jako dítě, neumíme zvednout zbraň a tak od teď blůh nás chraň,“ uzavírá píseň kontroverzní zpěvačka.

Když novou písničku Olivie Žižkové slyšela pražská aktivistka Marie Feryna, neudržela se a na sociální síti Facebook ji okomentovala. „Česká fašistická poezie, rok 2018. Všimněte si IHS na paži, například. Kdyby jí někdo chtěl vysmradit studio kyselinou máselnou, zatleskala bych mu,“ podotkla s odkazem k obrázku v písničce.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Na Babiše se sesypali doslova všichni! Za vyznamenání pro úředníka. Prý už ztratil veškerou soudnost

20:47 Na Babiše se sesypali doslova všichni! Za vyznamenání pro úředníka. Prý už ztratil veškerou soudnost

Senioři starší 80 let, kteří si přejí být očkováni proti covidu, se tento pátek registrovali do vlád…