Diletant Kroupa! Nevěřím tomu, co píše. Seznam Zprávy se budou mstít. Politik, kterému málem „zlikvidovaly“ kolegu, promluvil. Mrazivé

22.05.2021 10:25 | Zprávy
autor: mp

Moderátor Luboš Xaver Veselý si do internetové televize XTV pozval starostu Prahy 8 Ondřeje Grose z ODS. Rozhovor s ním začal zvláštní otázkou. „Na úvod, pane Grosi, vzpomínáte si ještě na dobu, kdy existovala ODS?“ začal Veselý. A starosta se rozjel. Nejprve rozstřelil pravicovou koalici SPOLU, koalici ODS, lidovců a TOP 09, a poté měrou vrchovatou naložil investigativnímu novináři Janku Kroupovi. Moderátor Veselý si ještě přisadil a udeřil na Seznam. „Oni vědí, jak se pomstít, já to vím,“ konstatoval.

Diletant Kroupa! Nevěřím tomu, co píše. Seznam Zprávy se budou mstít. Politik, kterému málem „zlikvidovaly“ kolegu, promluvil. Mrazivé
Foto: reprofoto: XTv.cz
Popisek: Ondřej Gros

„Na úvod, pane Grosi, vzpomínáte si ještě na dobu, kdy existovala ODS?“ začal Veselý provokativní otázku.

Gros odvětil, že je v ODS 24 let, už hodně pamatuje a kdyby bylo na něm, žádnou předvolební koalici s lidovci a TOP 09 by neuzavíral.

„Já si pamatuju, když ODS byla opravdu pravicovou stranou,“ poznamenal starosta sarkasticky.

Poté se obul do utváření předvolebních koalic.

„Já bych řekl, že je to především věc toho vedení té strany, které o tom rozhodlo, které řeklo, že za to nese plnou zodpovědnost. Já se nikde netajím tím, že s tím nesouhlasím. Ale bohužel se zdá, že je to dneska menšina. Uvidíme, jak ta celá věc dopadne, já si myslím, že to nedopadne moc dobře. Já bych do toho v komunální politice do takové koalice nikdy nešel. Já si myslím, že máme bojovat za svoji značku, za svoje názory. Ale stalo se. Já teď ve volební kampani nebudu nikde vystupovat a škodit jako z nějaký zlovolnosti, ale myslím si, že to nebude pro ODS dobře,“ pravil starosta.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Markéta Gregorová byl položen dotaz

A co další produkty?

Děkuji za vaši snahu řešit problém, že pokud si lidé něco koupí, musí mít jistotu, že o to nepřijdou jen proto, že se to přestane vyplácet vydavateli (vaše slova, s kterými úplně souhlasím). Jen vy mluvíte jen o hrách. Týká se to i programů, které si zakoupíte třeba do počítače? A neukazuje přístup ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Zase utekli“. Okamura potkal v Berlíně štáb ČT, má to natočené

20:31 „Zase utekli“. Okamura potkal v Berlíně štáb ČT, má to natočené

Předseda Poslanecké sněmovny Tomio Okamura (SPD) se v pátek 26. června 2026 během dvoudenní konferen…