Echo24.cz má prý zprávy z Hradu, které Zemanovy fanoušky nepotěší. Týkají se kandidatury v příštích volbách

11.12.2016 8:09

Zdraví ohrožuje druhou prezidentskou kandidaturu prezidenta Miloše Zemana. Ten prý vážně uvažuje o tom, že už nebude znovu kandidovat. Píše o tom server Echo24.cz.

Echo24.cz má prý zprávy z Hradu, které Zemanovy fanoušky nepotěší. Týkají se kandidatury v příštích volbách
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman

Zeman stále ještě o své kandidatuře neřekl více, slibuje tak učinit v době výročí své inaugurace v březnu příštího roku. Nyní se však objevily spekulace, že kvůli zdravotnímu stavu možná svůj post obhajovat nebude. Zeman trpí cukrovkou a musí také chodit s hůlkou, v poslední době navíc znatelně zhubl. „Zatímco dříve to vypadalo, že se mu tak tak daří zapnout sako, na fotografiích a záběrech z poslední doby mu vrchní část obleku někdy spíše ‚plandá‘,“ konstatuje server. Zprávu o hubnutí potvrdil i Ovčáček pro Seznam Zprávy, řekl však, že to je díky upravené životosprávě.

Server Echo24.cz však tvrdil, že hlava státu již delší dobu aktivně nespolupracuje se svým lékařským konziliem, nedodržoval jeho pokyny ohledně životosprávy. S touto informací přišel server Lidovky.cz, podle nějž k přerušení aktivní spolupráce došlo již v roce 2013, od kterého na Zemanovo zdraví dohlížejí jen dva lékaři. Jejich jména prý Hrad nechce prozradit. 

„Máte v obou případech mimořádně špatné a nepravdivé informace od zdrojů, které jsou úplně mimo a především vyjadřují svá osobní přání bez ohledu na realitu. Zaprvé – dali jsme přednost spolupráci s jednotlivými odborníky, což se ukázalo jako mnohem efektivnější. V konkrétních výsledcích,“ dementoval to však hradní mluvčí Jiří Ovčáček. Dementoval i zprávu, že by se Zeman rozhodl nekandidovat. „Žádné rozhodnutí neexistuje. Pan prezident vše pečlivě zvažuje a rozhodnutí oznámí v březnu roku 2017,“ řekl.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Rozdupal Hrušínskému bábovku. Havel, Šarapatka, TOP 09, to je dobro? A Zeman, Babiš, PL a Xaver zlo? Tohle „kavárně“ zkazí den

16:53 Rozdupal Hrušínskému bábovku. Havel, Šarapatka, TOP 09, to je dobro? A Zeman, Babiš, PL a Xaver zlo? Tohle „kavárně“ zkazí den

Konzervativní komentátor a youtuber Ondřej Tesárek, přezdívkou Bratříček, se pustil do ředitele diva…