Generál Blaško kandiduje za SPD do Senátu. Tato strana je prý přesně tím, co země nyní potřebuje

20.06.2018 17:07

Generál Hynek Blaško se rozhodl vstoupit do boje o křeslo senátora. Do nejvyšších pater politiky se pokusí proniknout v Chrudimi jako nezávislý kandidát podporovaný hnutím Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury. Ideály tohoto hnutí jsou podle Blaška přesně tím, co tato země v dnešních nelehkých časech potřebuje.

Generál Blaško kandiduje za SPD do Senátu. Tato strana je prý přesně tím, co země nyní potřebuje
Foto: Archiv HB
Popisek: Generálmajor v záloze Hynek Blaško
reklama

Hynek Blaško patří mezi velké české kritiky migrace do Evropy. Situaci považuje za natolik závažnou, že se rozhodl vstoupit do politiky. V Chrudimi se pokusí stát senátorem. Na sociální síti Facebook se představil jako nezávislý kandidát, který se bude moct opřít o hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury. Proč kývl na nabídku podpory právě Okamurovi?

„Vážení přátelé, příznivci, rozhodl jsem se přijmout nabídku SPD, abych s její podporou kandidoval jako nezávislý kandidát do Senátu v senátním obvodu 44 Chrudim. Rozhodl jsem se tak proto, že v programu strany nacházím to, co tahle republika potřebuje a co je soustavně potíráno. Je toho hodně k nápravě a změně,“ napsal Blažko.

Poté požádal pomoc občany. Blaškovi se prý nedostává dost finančních prostředků. Podle svých vlastních slov prý naletěl jednomu kamarádovi, který ho připravil o všechny úspory, takže se údajně bez pomoci neobejde. A předem poděkoval všem, kteří mu pošlou nějaký finanční dar.

O chvíli později zdůraznil, že svou kandidaturu myslí vážně. „Možná si někteří myslíte, že moje kandidatura je FAKE. NE, OPRAVDU NENÍ!!!!!!!!“ zdůraznil.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nora a migranti. Neskutečné, zíral znalec médií.  Kavárna v přesile. Lidé to vidí, počkejte u voleb

15:30 Nora a migranti. Neskutečné, zíral znalec médií. Kavárna v přesile. Lidé to vidí, počkejte u voleb

„Výběr lidí, které v ČT zvou do těchto pořadů, je neskutečný. Má tam být nějaká parita. Ve skutečnos…