Generál Blaško kandiduje za SPD do Senátu. Tato strana je prý přesně tím, co země nyní potřebuje

20.06.2018 17:07

Generál Hynek Blaško se rozhodl vstoupit do boje o křeslo senátora. Do nejvyšších pater politiky se pokusí proniknout v Chrudimi jako nezávislý kandidát podporovaný hnutím Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury. Ideály tohoto hnutí jsou podle Blaška přesně tím, co tato země v dnešních nelehkých časech potřebuje.

Generál Blaško kandiduje za SPD do Senátu. Tato strana je prý přesně tím, co země nyní potřebuje
Foto: Archiv HB
Popisek: Generálmajor v záloze Hynek Blaško

Hynek Blaško patří mezi velké české kritiky migrace do Evropy. Situaci považuje za natolik závažnou, že se rozhodl vstoupit do politiky. V Chrudimi se pokusí stát senátorem. Na sociální síti Facebook se představil jako nezávislý kandidát, který se bude moct opřít o hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury. Proč kývl na nabídku podpory právě Okamurovi?

„Vážení přátelé, příznivci, rozhodl jsem se přijmout nabídku SPD, abych s její podporou kandidoval jako nezávislý kandidát do Senátu v senátním obvodu 44 Chrudim. Rozhodl jsem se tak proto, že v programu strany nacházím to, co tahle republika potřebuje a co je soustavně potíráno. Je toho hodně k nápravě a změně,“ napsal Blažko.

Poté požádal pomoc občany. Blaškovi se prý nedostává dost finančních prostředků. Podle svých vlastních slov prý naletěl jednomu kamarádovi, který ho připravil o všechny úspory, takže se údajně bez pomoci neobejde. A předem poděkoval všem, kteří mu pošlou nějaký finanční dar.

O chvíli později zdůraznil, že svou kandidaturu myslí vážně. „Možná si někteří myslíte, že moje kandidatura je FAKE. NE, OPRAVDU NENÍ!!!!!!!!“ zdůraznil.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Skandál kolem neziskovky Lékaři bez hranic na brněnské škole. Rozčílení rodiče dorazili na jednání zastupitelstva. A takto to dopadlo

20:59 Skandál kolem neziskovky Lékaři bez hranic na brněnské škole. Rozčílení rodiče dorazili na jednání zastupitelstva. A takto to dopadlo

Poslední letošní zasedání zastupitelstva v Brně-Bystrci mělo sice sváteční ladění, nevyhnulo se mu v…