Houby! Babišova vláda prdí a telefonát kvůli Křečkovi. Gazdík rozehrál u Xavera koncert

15.02.2020 14:57 | Zprávy

Místopředseda hnutí Starostové a nezávislí (STAN) Petr Gazdík zavítal k Lubošovi Xaverovi Veselému a dozvěděl se, že být předsedou strany je to nejdůležitější. Ale houby, odvětil okamžitě Gazdík a rozehrál slovní koncert, do nějž zahrnul Rusko i Čínu, dezinformace o placených demonstracích, rodinu, učitelství, ombudsmana Křečka, prezidenta Miloše Zemana a předsedu vlády Andreje Babiše (ANO), který prý prdí. Na dnešní třicátníky.

Houby! Babišova vláda prdí a telefonát kvůli Křečkovi. Gazdík rozehrál u Xavera koncert
Foto: Screen Xtv
Popisek: Luboš Xaver Veselý rozmlouvá s Petrem Gazdíkem

Místopředseda STANu, to je teď to nejdůležitější,“ představil Gazdíka Luboš Xaver Veselý. „Ale houby! Nejdůležitější je snad dobrý člověk, manžel, otec, tady ty funkce nebrat,“ pravil Gazdík. „Vy mě budete dneska školit, já už to vidím,“ smál se Xaver Veselý.

Podle Gazdíka je důležité také učitelování, jen ty platy jsou prý ve školství podstatně slabší než ve Sněmovně. Faktem ale je, že učitel musí umět mluvit s lidmi, což se hodí i v politice.

A když už byla řeč o politice, Gazdík zmínil volbu ombudsmana Stanislava Křečka.

„Celá ta volba byla nešťastná už od nominace z Hradu paní Válkové a její aféry s panem Urválkem, komunistickým prokurátorem, následné stažení její kandidatury, následná nominace z Hradu pana Křečka. Souhlasím s tím, že se mělo lépe diskutovat. My jsme se snažili jako opoziční strany, my jsme spolu diskutovali, dohadovali jsme se o postupu, snažili jsme se postupovat jednotně, ale je to tajná volba. Zlí jazykové říkají, že telefonát z Hradu po obědě včera (ve středu) přinutil poslance ANO, aby změnili názor po první volbě a dali ty hlasy pro pana Křečka,“ nastínil situaci Gazdík.  

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

mandát

Je pravda, že nově zvolení europoslanci se ujmou mandátu až příští týden? Proč až tak pozdě? A co mě zajímá víc je, zda teda do té doby rozhodují ještě poslanci, co třeba ani neobhájili mandát? Jestli to tak funguje, tak podle mě u některých může dojít třeba i ke korupci nebo k urychleným hlasováním...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Trump přežil, on zemřel. „Zachránil bych Putina.“ Fandové Ukrajiny si přišli plivnout na hrob

10:50 Trump přežil, on zemřel. „Zachránil bych Putina.“ Fandové Ukrajiny si přišli plivnout na hrob

Corey Comperatore, inženýr a otec dvou dětí, zemřel jako hrdina při pokusu o atentát na bývalého pre…