Hrají s vámi komedii. Naše vláda i ČT. Analytik břitce k problému uprchlíků, přičemž cituje závažná zjištění, o kterých se nemluví

03.06.2015 9:11

Analytik Martin Koller se zamýšlí nad současnou uprchlickou krizí. Cituje slova arabských i amerických analytiků, kteří se snaží dopátrat jejího původu, a varuje před skrytými bezpečnostními hrozbami přijímání uprchlíků.

Hrají s vámi komedii. Naše vláda i ČT. Analytik břitce k problému uprchlíků, přičemž cituje závažná zjištění, o kterých se nemluví
Foto: ČT
Popisek: Martin Koller

Při sledování činnosti eurokomisařského panstva v Bruselu logicky vyvstává jedna základní otázka. Jsou to hlupáci nebo zločinci? Ale snad i průměrný hlupák by byl schopen pochopit rozsah katastrofy, která se blíží několika cestami ze severní Afriky. Můžeme na tento kontinent klidně zařadit i některé současné země Středního a Blízkého východu, protože dochází k jejich sociální afrikanizaci, tedy pádu do chudoby. Důvodem jsou především občanské války vyvolané islamisty s podporou USA a jejich evropských spojenců.

Stačí si připomenout nadšený jásot různých odborníků a politiků v ČT nad arabským jarem, válkou v Libyi a Sýrii. Většina z nich je v současnosti kdesi zalezlá a ČT se soustřeďuje především na boj za zájmy USA a ukrajinských oligarchů na Ukrajině a pomalu rovněž na podporu TTIP, tedy opět zájem USA. Z hlediska africké invaze se zaměřuje pouze na popis zachraňování nešťastných uprchlíků, kteří si mohli dovolit zaplatit tisíce dolarů za cestu do Evropy a doma nemají z čeho žít. Přitom nám stejná ČT vysílá pořady o tom, že africké rodině stačí k obživě koza. Za cenu přepravy jednoho „uprchlíka“ do Evropy by se koz nakoupilo slušné stádo, zvláště při afrických cenách. K tomu ČT přidá ještě informaci na téma, jak jsou z africké invaze nadšení Řekové. Nehodící se informace se zamlčí. Typickým příkladem je válka v Sýrii, kde do značné míry sekulární (nenáboženská – poznámka autora) armáda prezidenta Asada možná (?) použila chemické zbraně proti islamistickým teroristům vytvořeným na objednávku USA s podporou islamistické Saúdské Arábie a stále více se islamizujícího Turecka. O tom, že USA jedovatou uranovou municí zamořily celé oblasti Jugoslávie a Iráku s následnými dopady na zdraví obyvatelstva, se v ČT mlčí. Můžeme mluvit o návratu k totalitnímu stylu informování českých občanů a nikomu z politické reprezentace to nevadí!

Když se podíváme, kdo podporuje islamizaci Evropy cestou přijímání takzvaných uprchlíků či běženců a určování jejich kvót, tedy počtů pro jednotlivé země, vidíme především reprezentanty EU v Bruselu. Vesměs bývalé levičáky a svazáky, kteří prodali víru a voliče za koryta. Mnozí z jejich českých poskoků patřili před rokem 1990 do rodin více či méně známých nomenklaturních kádrů tehdejší národní fronty. Od nich se s mohutnou podporou ČT dozvídáme, že bychom měli ekonomicky nepoužitelné, etnicky a nábožensky cizí a nebezpečné černochy vítat a rychle si z nich vybírat. V globálním měřítku zde kraluje eurokomisařka Mogheriniová. Hlavní domácí proislasmisty známe všichni z ČT, která je ve svojí jednostranné propagandistické činnosti doslova hýčká. Situace nutí se vyslovit i přední české politiky. (I když je otázka, zda poskok Bruselu pohrdající názory občanů je český politik – poznámka autora.) Bohužel se lze obávat, že mnozí domácí politici pouze hrají voličům mediální komedii v boji o udržení koryt. Nakonec se vymluví, že hrdinně bojovali, ale nemohou proti nařízení Bruselu nic dělat. Vymlouvat se na EU je ostatně český standard, zvláště když jde o nějakou lumpárnu proti občanům. Nakonec přijmou nevítané cizince i bez kvót a budou nám vykládat o přínosech multikulturalismu, tedy agresivního islamismu, parazitování imigrantů na sociálním systému, AIDS a narkomafie. Je třeba připomenout, že dlouhodobě a opravdu jednoznačně se vyslovuje proti nebezpečné africké invazi pouze Tomio Okamura, zatímco jeho bývalí spolustraníci již propagují TTIP.

Celý problém invaze z Afriky je však třeba vidět v souvislostech. Má totiž vztah k válkám v bývalé Jugoslávii, Iráku, Afghánistánu, Libyi, Sýrii, Mali, Somálsku i jinde. Dále k oligarchické privatizaci státu, likvidaci národů a rodiny a dlouhodobé hospodářské krizi v Evropě, protievropské transatlantické smlouvě TTIP i občanské válce a narůstajícímu fašistickému teroru na Ukrajině.

Naštěstí nejsou jen politici z Bruselu a jejich domácí pomahači, kteří jsou schopni prodat za saúdské nebo americké dolary nejen svoji čest, ale i vlast a spoluobčany. V zahraničí existují i jiní, kteří pochopili, že africká invaze je bojem o život a perspektivu Evropanů. Takoví se samozřejmě neobjevují v ČT 24, ale na internetu.

V první řadě se jedná o Marine le Penovou, kerá se proti africké invazi staví dlouhodobě. Proto je ona, stejně jako její strana Front National napadána z Bruselu a pomlouvána v médiích. Le Penová se snaží obnovit suverenitu Francie. Kritizuje bruselskou euroelitu, která zavádí eurodiktaturu ve svůj vlastní prospěch (a prospěch USA – poznámka autora). Upozorňuje na fakt, že USA podporují dlouhodobě režimy, které financují a jinak podporují islamistický fundamentalismus. Vychází z předpokladu, že je třeba zastavit migraci z Afriky do Evropy a z hesla „Ve Francii se chovej jako Francouz“. Podobné názory mají politické strany UKIP (V. Británie), Fidesz (Maďarsko), PVV (Nizozemsko), FPÖ (Rakousko) a Liga severu (Itálie). Na cestě je pravděpodobně vznik dalších stran a hnutí, které budou bránit práva etnických Evropanů. Jen je třeba dát pozor na komedie pro oblbnutí občanů typu VV, a nejen VV.

Analytik americké společnosti Stratfor, George Friedman, uvádí jako hlavní důvody současné bezpečnostní krize válku v Iráku, rozbití Jugoslávie a snahu USA uspět v boji proti všem. Do značné míry podobné názory prezentuje Globální iniciativa proti organizovaného zločinu. (Africká invaze je nepochybně pod kontrolou islamistického terorismu a narkomafie, tedy předních forem organizovaného zločinu – poznámka autora.)

Poradce vlády Libye, která kontroluje aspoň část území státu, Abdul Basit Haroun upozornil na fakt, že africkou invazi organizuje ISIL, která válčí v Iráku, Libyi (s americkou, saúdskou a tureckou podporou proti prezidentu Asadovi – poznámka autora), Afghánistánu a některých afrických zemích. Vlastníci lodí dostávají přímo seznamy, koho musí naložit. ISIL tak posílá do Evropy teroristy, kteří se mají uchytit, vytvářet skryté buňky a připravovat tam džihád. Tito bojovníci ISIL jsou obvykle vzdělaní a znají cizí jazyk. (Tedy takoví, které bychom si měli vybírat – poznámka autora) Z peněz získaných za přepravu musí pašeráci lidí odevzdat polovinu ISIL. (Na vyvolání občanské války v Libyi a vraždě plukovníka Kaddáfího se jako bojovníci za demokracii podíleli ve spolupráci s USA a jejími europoskoky právě pašerácké gangy, kterým plukovník Kaddáfí kazil kšefty – poznámka autora.)

Nigel Farage, reprezentant britské strany UKIP, kritizoval, že britské zdravotnictví platí z daní občanů léčbu takzvaných běženců, kteří přicházejí do Británie nakaženi HIV. Uvedl doslova: Bojím se, že čelíme přímé hrozbě pro naši civilizaci, pokud dovolíme, aby velký počet lidí z tohoto válkou zmítaného regionu (Irák, Libye, Sýrie…) přišel do Evropy.

Američtí analytici Peter Berger a Paul Cruickshank uvedli, že válka v Iráku (proti Saddámu Husajnovi a následná občanská a proti okupační správě USA a dalších zemí – poznámka autora) zvýšila sedminásobně džihádistický teror v regionu i ve světě.

Americký analytik Josh Cohen upozornil na potřebu spolupráce mezi USA a Ruskem z hlediska zabezpečení jaderných zbraní. Jedná se mimo jiné o reakci na vyhrůžky ISIL, že bude mít do roka jadernou zbraň. (K ničivému teroru přitom ISIL nemusí mít ani jadernou bombu, ale stačí jaderný materiál ukradený v Rusku nebo USA a dovezení běženci vyslanými organizací ISIL do Evropy – poznámka autora.)

Konec konců, dostatečně ilustrativní je vyjádření představitele ISIL Abú Bakra Bagdádího: „Islám nebyl nikdy náboženstvím míru.“ Co nám k tomu poví reprezentanti EU podporující islamizaci a fašizaci Evropy a jejich domácí přisluhovači? Možná zapějí: „jsem banderovec“.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Martin Koller

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Brutální dohoda Babiše a pravice. Obětí Zeman. Vytažen důkaz a natvrdo popsáno

10:52 Brutální dohoda Babiše a pravice. Obětí Zeman. Vytažen důkaz a natvrdo popsáno

Proč Andrej Babiš tak tvrdě vystoupil proti spolupracovníkům Miloše Zemana na Hradě? Europoslanec Iv…