Jaroslav Kmenta: Zemanovi chybí sociální inteligence. Nepozná, na které lidi se má spoléhat

07.12.2016 7:48 | Zprávy

Miloš Zeman není schopen rozeznat profesionalitu lidí, chybí mu sociální inteligence, aby poznal, na koho se má spoléhat. V rozhovoru pro internetovou televizi DVTV to uvedl investigativní novinář Jaroslav Kmenta.

Jaroslav Kmenta: Zemanovi chybí sociální inteligence. Nepozná, na které lidi se má spoléhat
Foto: redakce
Popisek: Jaroslav Kmenta

Předmětem rozhovoru byla kauza šéfa hradního protokolu Jindřicha Forejta. Podle Kmenty nejspíš nejde o zákulisní válku lidí na Hradě, protože kdyby něco takového rozpoutali, poškodilo by to v konečném důsledku i obraz samotného prezidenta.

Jaroslav Kmenta kompromitující materiály na Jindřicha Forejta neviděl. Minulý týden nabídku na jejich odkoupení dostal, ale rázně ji odmítl.

Celé video je ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vam

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Vážený pane poslanče

snaha vypovědět či přeprodat F-35 z programového prohlášení vypadla, proč? Vy s tím souhlasíte? Petr Kryl

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Richterová a další mají problém kvůli ukrajinské vlajce. Nastoupil právník

19:15 Richterová a další mají problém kvůli ukrajinské vlajce. Nastoupil právník

Rozhodnutí nového předsedy Poslanecké sněmovny Tomia Okamury (SPD), jenž nechal odstranit vlajku Ukr…