Komárek se vysmál těm, kteří odešli při inauguraci: Odtáhli by, ať už by Zeman řekl cokoliv. Odešli zkontrolovat tlačenku a pro denní dávku tekutých emocí

09.03.2018 12:16

Někdejší poslanec a novinář Martin Komárek sepsal pár slov k inauguraci prezidenta Zemana. Z toho, co viděl, prý neměl radost. V kostce se dá říci, že Zeman je opravdu Zeman. Stranou pozornosti nezůstal ani odchod části politiků z Vladislavského sálu.

Komárek se vysmál těm, kteří odešli při inauguraci: Odtáhli by, ať už by Zeman řekl cokoliv. Odešli zkontrolovat tlačenku a pro denní dávku tekutých emocí
Foto: Jan Štěpán
Popisek: Martin Komárek na besedě v Ostravě
reklama

Prezident Miloš Zeman přednesl při své inauguraci projev, ve kterém tradičně provokoval, jako vždy. Podle Martina Komárka v podstatě potvrdil, že už jiný nebude. Ukázal, že Zeman opravdu je Zeman. Komárek z toho prý byl trochu smutný. Prezident si totiž podle názoru exposlance mohl zachovat svůj tah na branku, ale mohl přitom přinést projev přece jen více státnický.

Zeman místo toho urazil kdekoho, což dalo některým zákonodárcům možnost Vladislavský sál demonstrativně opustit. Komárek má však zato, že by tito politici odešli tak jako tak. Jen čekali na vhodnou záminku.

„Málokoho napadne, že jedni odešli zkontrolovat, zda tlačenka není oschlá, a další to už bez své denní dávky tekutých emocí nemohli vydržet. Odtáhli by do zákulisí, ať už by Zeman řekl cokoli,“ konstatoval Komárek na svém webu Komárkovy noviny.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

A je jasno. Tajná nahrávka prozrazuje, jak CNN podporovala Bidena a zamlčovala útoky černochů

9:39 A je jasno. Tajná nahrávka prozrazuje, jak CNN podporovala Bidena a zamlčovala útoky černochů

Po internetu se šíří tajně zachycená nahrávka technického ředitele americké televize CNN, kde přizná…