Komik Fiala v sovětském vtipu. Pánové, už stačilo, vzkazuje Vyskočil

16.06.2024 7:04 | Komentář

NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Kroky téhle destrukční, arogantní, nesvéprávné a cizími mocnostmi řízené vlády, konečně toho začínají mít lidé dost,“ říká k výsledkům voleb do Evropského parlamentu herec a člen Klubu 2019 Ivan Vyskočil. K reakcím vládních stran přidává totalitní vtip z doby SSSR. V Nedělním ránu vysvětlil, proč ho potěšil úspěch STAČILO! a dostal se i k Přísaze a Motoristům i k hnutí ANO. Připomněl, co si v souvislosti s Pavlem Novotným myslí o „tváři“ ODS. „Klobouk dolů, chlap s velkým CH,“ vzkazuje na adresu slovenského premiéra Roberta Fica.

Komik Fiala v sovětském vtipu. Pánové, už stačilo, vzkazuje Vyskočil
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ivan Vyskočil

„Milí čtenáři Parlamentních listů, tentokráte začínám poněkud veseleji. Ten důvod k optimismu mi poskytly proběhlé volby do EU. Konečně si řada lidí uvědomila, že jim nemůže být jedno, kdo je bude v EU zastupovat. Takový ten pocit, že to je do jakési EU, která nám může být ukradená, alespoň částečně zmizel. Takže účast ve volbách byla daleko větší než v předešlých letech, a to je samo o sobě dobré znamení. A samozřejmě výsledky voleb,“ netají radost Ivan Vyskočil a pokračuje.

Pánové tam nahoře … To už doopravdy stačilo!

„Myslím, že v těchto volbách dali občané jasně najevo, že vládnutí pětidemolice už mají plné zuby. A není divu. To věčné lhaní a tahání lidí za nos už musel prohlédnout každý člověk s normálním selským rozumem. Kroky téhle destrukční, arogantní, nesvéprávné a cizími mocnostmi řízené vlády konečně začínají mít lidé dost. Pánové tam nahoře, to, co nám tady předvádíte – to už doopravdy stačilo!“ vzkazuje a dodává. „Takže mám velkou radost z volebního výsledku Kateřiny Konečné a jejího - STAČILO! Navíc jsme měli na kandidátce  STAČILO i dva členy našeho Klubu 2019, Zdeňka Jandejska a Jarmilu Dubravskou. O to je radost větší,“ usmívá se herec a dodává. „Pochopitelně i Přísaze a Motoristům přeju také úspěch. Inu jasná a přímá slova jejich lídra pana Turka, proti plácání naučených a pitomých frází ,mladé a pohledné' a hlavně prázdné paní Nerudové, se musely setkat s úspěchem,“ krčí rameny a vrací se znovu ke STAČILO!

„Optimismem mne také naplňuje naděje, že Kateřina Konečná má dobře našlápnuto do parlamentních voleb. V Poslanecké sněmovně zoufale chybí zástupci levice. Strana zastupující pracující normální lidi. Katka Konečná usilovně takovou moderní levicovou a vlasteneckou stranu buduje. Pod názvem „STAČILO“ se rodí nová, sympaticky rozkročená strana, od moderně smýšlejících komunistů, přes odborníky, nestraníky i příslušníky jiných vlasteneckých stran. Strana propagující prosperující Českou republiku, a to nejen pro tzv. obyčejné lidi, ale i pro podnikatele ať z průmyslu či zemědělství, kteří doplácejí na protičeskou politiku této vlády. Nedílnou podmínkou je mír, který Kateřina Konečná vážně prosazuje za každým slovem. (Jiní totiž mají plnou hubu agresorů a úsilí o příměří, a přitom dále do konfliktu shánějí bomby a munici. A to si rozhodně vzájemně odporuje.) Také oceňuji její snahu spojovat se s ostatními stranami opozice i mimo Poslaneckou sněmovnu. Při současné roztříštěnosti opozičních sil se těžko podaří dostat ten škodlivý slepenec od vesla. Je mi jedno je-li to zleva, či zprava, je mi jedno, jak se kdo jmenuje a k jaké straně patří. Fandím těm, kdo myslí na naši zemi, na naše lidi a kdo nechce válku, ani u nás, ani za našimi humny!!“ vysvětluje důrazně a jde dál.

ČT opět „vyváženě“ dělala předvolební hovory… A „tvář“ ODS?

„A nyní k dalším subjektům voleb. Zvítězilo hnutí ANO Andreje Babiše, což se dalo celkem očekávat vzhledem k dlouho trvajícím preferencím. Samozřejmě jim gratuluji, jak se sluší a patří,“ vzkazuje a pokračuje.

„Ale koalice SPOLU. Přes všechnu masáž masmédií, která mají pod palcem, přestože ČT dělala, co mohla, skončila až za ANO. ČT opět ,vyváženě' dělala předvolební hovory. Třeba zástupce SPOLU pozvali všechny tři, ačkoliv kandidovali jako jedna strana. Správně tedy za ně měl mluvit jenom jeden člověk. Takto to byla přesilovka vůči ostatním,“ kroutí hlavou a dodává. „Ale pan Fiala nás zase aspoň pobavil. Opět v sobě objevil toho komika ze všech svých projevů a vysvětlil nám, že vlastně vyhráli. Zase vysílal signály a pacičkama před sebou jako by odstrkoval nevhodné názory.

Paní MPA zas byla plamenná, ale její projev nebyl tak legrační, jako pana Jurečky, který své slibované odstoupení lišácky a po lidovecku zase odsunul na dobu neurčitou,“ pokyvuje hlavou herec a vzpomíná. „Opravdu jsem se musel smát a vzpomněl jsem si na ten totalitní vtip. Tenkrát se prohra SSSR také nesměla za žádnou cenu přiznat. Tak se vypráví, jak byl sportovní závod pouze mezi dvěma státy. SSSR a USA. A co čert nechtěl, Amerika to vyhrála. Patolízalští novináři, (lezli tehdy stejně do zadku Sovětskému svazu, jako dneska Americe) … tak psali: „Sovětský svaz byl druhý, zatímco Američané byli předposlední“! A stejně se slovíčky žongloval pan Nutella-Fialenko, až jsme konečně pochopili, že vlastně koalice SPOLU vyhrála!?“ žasne Ivan Vyskočil a podotýká. „Mezi námi, ať si to dělají po svém. Ale dát za lídra kandidátky pana Vondru, který už za minulého předsednictví ČR v unii, kamsi odklonil přes 630 milionu za tzv. ozvučení. To je nejen arogance a naprosté pohrdání lidmi, to je drzost! Oni si opravdu myslí, že si nikdo z nás už nic nepamatuje?“ v úžasu zvedá oči k nebi Ivan Vyskočil a pokračuje.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: David Hora

Ing. Petr Liška byl položen dotaz

Regiony potřebují odvykačku, jsou závislé na dotacích

V tomto vašem článku píšete, že stát musí připravit plán na komplexní péči o řadu oblastí společnosti, počínaje výchovou a vzděláváním, sociální péčí (ale přísnou, neumožňující zneužívání), bydlením, bojem s dezinformacemi... Můžete mi vysvětlit, co mají dezinformace společného s tím, jak se některý...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Když se loučila se slovenským prezidentstvím ta korpulentní paní, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskusemravní bahno , 16.06.2024 9:20:46
tak to bylo ve "veřejnoprávní" ČT v jednom kuse. O panu Ficovi a jeho vyzdravování ani slovo celé dny , ale kdyby pouze někdo hodil vejce na tuto političku, tak bychom neřešili nic jiného, odsuzování a koňské ksichty mravokárců by zahltily veškerý vysílací čas na týdny. Kouzelné bylo, jak dostávala " Řád bílého lva" od našeho prezidenta, feromony lítaly vzduchem, až jsem měl strach, že Pávek vytáhne ten řád z krabičky a lípne jí ho na kozu, kdyby se neroztleskala jeho manželka (zcela mimo protokol), tak by to stoprocentně udělal, naštěstí ho vrátila na zem. Roztleskal taky, ale tak nějak lítostivě. Je to všechno kino, ale nejhorší je to vysílání ČT, pořád plnou hubu objektivity a je to horší a horší, "HLAVNĚ NEVYSÍLAT O TOM FICOVI!" Hnus ! Přeji mu též brzké uzdravení, aby začal čistit ten Augiášův chlév na Slovensku, po parlamentních volbách nás to čeká taky, bude to těžká práce ve Fialovou vládou zplundrované zemi!

|  19 |  0

Další články z rubriky

Fialova vojenská dohoda s Ukrajinci: Černé na bílém. Materiál, výcvik, zbrojní výroba

18:12 Fialova vojenská dohoda s Ukrajinci: Černé na bílém. Materiál, výcvik, zbrojní výroba

Předseda vlády ČR Petr Fiala se ve čtvrtek 18. července 2024 zúčastnil v Blenheim Palace ve Velké Br…